• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Stołczyn

Znalezionych ofert: 21

15753222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25193616 15753222 Na sprzedaż przestronne mieszkanie do kapitalnego remontu.*********************************************************INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRONie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą.ZADZWOŃ, w naszej oferci...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

395 000 PLN (4 121 zł/m2)

4
1
95.86 m2
1900
15828743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26599701 15828743 Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w kameralnym domu – ul. Witosa, SzczecinNa sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 71,14 m², usytuowane na wysokim parterze w jednopiętrowym domu dwurodzinnym. Nie...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (7 717 zł/m2)

3
1
71.14 m2
1930
15725970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24690479 15725970 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę w zielonej części osiedla StołczynNa sprzedaż mieszkanie w kamienicy, położone w spokojnej okolicy Lokal o funkcjonalnym układzie: dwa pokoje (z możliwością połączenia), kuchnia, oddzielna łazienka z wannąko...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

212 900 PLN (5 833 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1930
15828755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26594478 15828755 Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w kameralnym domu – ul. Witosa, SzczecinNa sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 71,14 m², usytuowane na wysokim parterze w jednopiętrowym domu dwurodzinnym. Nie...

Szczecin (Stołczyn), Wincentego Witosa

549 000 PLN (7 717 zł/m2)

3
1
71.14 m2
1930
15742849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25000500 15742849 Bardzo ładny dom do sprzedaży w malowniczej okolicy z pięknym widokiem. Dom został wybudowany w 1989 r. , a kapitalny remont przeszedł w 2007 r. ( wymianie poddano: instalację wodną-gazową, elektryczną oraz tynki). Nieruchomość składa się z salonu ...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (5 838 zł/m2)

4
1
135.32 m2
1989
15808428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26391755 15808428 Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego i jasnego mieszkania w kamienicy Nad Odrą (Stołczyn) z bardzo dużym potencjałem. Kilka lat temu wymieniona została instalacja elektryczna i hydraulika, łazienka i kuchnia także są po remoncie. Okna PCV w b...

Szczecin (Stołczyn), Nad Odrą

319 000 PLN (4 832 zł/m2)

3
1
66.02 m2
1930
15705185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24276322 15705185 Gotowiec inwestycyjny !Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3778 m².LokalizacjaNieruchomość położona w Szczecinie - Skolwinie vis a vis przystani jachtowej z widokiem na Odrę, 5 km od Polic.Działka posiada decyzję o warunkach zabudowy:- 3 budy...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 000 PLN (529 zł/m2)

-
-
3778 m2
-
15803648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26299896 15803648 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu o powierzchni 36,5 m². Spółdzielcze własnościowe prawo - możliwość zakupu przez osoby spoza UE.Znajduje się na parterze w dzielnicy Stołczyn.dwa pokoje,kuchnia,oddzielna łazienka z wanną,koryta...

Szczecin (Stołczyn), Kościelna

187 000 PLN (5 123 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1930
15621602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22629569 15621602 Budynek ogrzewany jest gazem miejskim, co jest ekonomicznym i wygodnym rozwiązaniem zapewniającym ciepło w chłodne dni. Dodatkowym atutem jest możliwość dokupienia działki położonej naprzeciwko, co daje unikalną szansę na stworzenie własnego, przytul...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

365 000 PLN (9 359 zł/m2)

2
1
39 m2
1920