• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Warszewo

Znalezionych ofert: 65

15883034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673562 15883034 Na sprzedaż całkowicie nowe, wykończone dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Rostockiej 21. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki, w korytarzu jest duża szafa wnękowa. Powierzchnia użytkowa mieszkania ponad 45...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

580 500 PLN (12 900 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15131116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10547423 15131116 Dom o charakterze usługowo-mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej z 2014r. połączony z sąsiadem tylko ścianą garażu położony na Warszewie w miejscu dobrze widocznym z ulicy. Działka pow.702m2; Garaż pow.16,12m2. Powierzchnia użytkowa 163.9 m2; całkowita...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 250 000 PLN (6 281 zł/m2)

5
-
199 m2
2014
15883415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675101 15883415 Dom w zabudowie bliźniaczej z 2014r. położony na Warszewie w miejscu dobrze skomunikowanym.Działka pow.702m2. Powierzchnia użytkowa domu 163.9 m2; całkowita 198.7 m2. Garaż pow.16,12m2.Parter - częściowo powierzchnia usługowa. Piętro - powierzchnia m...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 250 000 PLN (6 281 zł/m2)

5
1
199 m2
2014
15884757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27710317 15884757 Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina - pogranicze Warszewa i Żelechowa.Mieszkanie posiada wyjątkowy, a zarazem ciekawy układ pomieszczeń z pięknym dużym tarasem, z jego południowo-zachodni...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

490 000 PLN (11 975 zł/m2)

3
1
40.92 m2
2019
15884363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27699813 15884363 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, bardzo przestronnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 95,93 m² położonym na prestiżowym Warszewie (Wzgórza Warszewskie) w Szczecinie.To idealna nieruchomość dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących dużą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

928 000 PLN (9 674 zł/m2)

4
-
95.93 m2
2007
15866171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27313779 15866171 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, bardzo przestronnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 95,93 m² położonym na prestiżowym Warszewie (Wzgórza Warszewskie) w Szczecinie.To idealna nieruchomość dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących dużą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

928 000 PLN (9 674 zł/m2)

4
-
95.93 m2
2007
15883426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675128 15883426 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bardzo ładnego trzypokojowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji Szczecina Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na zamykanym szlabanem osiedlu przy ulicy Panoramicznej -na granicy dzielnic Arkońskie -Niemie...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

780 000 PLN (11 191 zł/m2)

3
1
69.7 m2
2020
14179470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17031 14179470 Cena do negocjacji!* Dom wolnostojący, na starym Warszewie. Całkowita powierzchnia ponad 390 m2, użytkowa 285m2, * możliwość prowadzenia działalności- gotowy lokal gastronomiczny, niezależne wejścia.* Dom z 1992 roku, w 2000 roku wymieniono dach-dac...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 899 000 PLN (4 869 zł/m2)

6
3
390 m2
1992
15882876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673194 15882876 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na zamkniętym osiedlu Panoramika. Na powierzchnię 49,71 m2 składają się:• salon z dużym stołem jadalnianym i wypoczynkiem z funkcją spania,• sypialnia z dużą, wygodną szafą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (13 478 zł/m2)

2
1
49.71 m2
2021
15845246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26858529 15845246 Bliźniak z ogromnym potencjałem – 3 niezależne mieszkania 483 m² Garaż 2-stanowiskowy Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 483,58 m² (użytkowa 404,67 m²), położony na płaskiej, prostokątnej ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 180 000 PLN (6 576 zł/m2)

8
4
483.58 m2
2008
15882598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27671246 15882598 Bliźniak z ogromnym potencjałem – 3 niezależne mieszkania 483 m² Garaż 2-stanowiskowy Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 483,58 m² (użytkowa 404,67 m²), położony na płaskiej, prostokątnej ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 180 000 PLN (6 576 zł/m2)

8
4
483.58 m2
2008
15890200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874399 15890200 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie po remoncie położone na bliskim Warszewie, przy Duńskiej. Rewelacyjna lokalizacja; kilkanaście minut do centrum a w okolicy znajduje się wszystko co potrzebne do wygodnego ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (12 910 zł/m2)

2
1
40.2 m2
2007