• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Warszewo

Znalezionych ofert: 65

15882598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27671246 15882598 Bliźniak z ogromnym potencjałem – 3 niezależne mieszkania 483 m² Garaż 2-stanowiskowy Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 483,58 m² (użytkowa 404,67 m²), położony na płaskiej, prostokątnej ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 180 000 PLN (6 576 zł/m2)

8
4
483.58 m2
2008
15890200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874399 15890200 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie po remoncie położone na bliskim Warszewie, przy Duńskiej. Rewelacyjna lokalizacja; kilkanaście minut do centrum a w okolicy znajduje się wszystko co potrzebne do wygodnego ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (12 910 zł/m2)

2
1
40.2 m2
2007
15886860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27769983 15886860 Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie - zielone WARSZEWO !Łączna powierzchnia: 74,08 m2 2 poziomy Gotowe do zamieszkania!Lokalizacja: Szczecin, Warszewo, ul. SzwedzkaPiętro: 22 Rok budowy: 2004Przemyślany układ: Poziom I (52,74 m2 - powierzchnia mi...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

829 000 PLN (11 191 zł/m2)

3
2
74.08 m2
2004
15723678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24636029 15723678 Na sprzedaż dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Szczecina - Warszewa.Idealna lokalizacja - miejsce cenione za swoją wyjątkowe położenie - gratka inwestycyjna.Bliskość natury (Puszcza Wkrzańska), tereny spacerowe i rekreacyjne,...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 000 PLN (16 522 zł/m2)

5
1
115 m2
1930
15883468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675102 15883468 Wyjątkowa nieruchomość - mieszkanie na 6 piętrze z widokiem na panoramę miasta. Budynek posiada recepcję oraz całodobową, profesjonalną ochronę. W pobliżu mieszkania mamy wszelakie udogodnienia. W bryle budynku znajdują się liczne sklepu, drogerie, t...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

595 000 PLN (11 933 zł/m2)

2
1
49.86 m2
2009
15795298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26093143 15795298 Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy apartament trzy pokojowe znajdujące się przy ulicy Limby na Warszewie. W cenie nieruchomości umeblowanie i wyposażenie widoczne na zdjęciach.Na powierzchnię 55,4m2 składają się:- salon z aneksem kuchennym z wyjści...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (12 261 zł/m2)

3
1
55.46 m2
2020
15715261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24491413 15715261 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z prestiżowych dzielnic Szczecina - Warszewo. Na powierzchnię użytkową 60m2 składają się:- Przestronny salon - Widna kuchnia w formie aneksu,- Pokój z antresolą,- Korytarz,- Ła...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (10 833 zł/m2)

2
1
60 m2
2017
15889706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27859026 15889706 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane przy ul. Rodziewiczówny. Lokal jest gotowy do zamieszkania – idealny dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.Mieszkanie sk...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

530 000 PLN (10 541 zł/m2)

3
1
50.28 m2
1960
15771083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25569647 15771083 Nieruchomość gruntowa, niezabudowana zlokalizowana miasto Szczecin, dzielnica Warszewo, o powierzchni 849 m2.Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, Uch. XIX44416 Rady Miasta Szczecin, z dnia 17.05.2016 pod nazwą Warszewo-D...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 100 000 PLN

-
-
849 m2
-
15883601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675317 15883601 Na sprzedaż własnościowe,jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone - 1. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze niskiego bloku z 2021 roku. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji Szczecina, na terenie nowoczesnego i zadbanego osiedla mies...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (12 327 zł/m2)

1
1
33.99 m2
2021
15793035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26029794 15793035 AKTUALIZACJA CENY!!!Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 220 m², z garażem w bryle budynku oraz wiatą, zlokalizowany w urokliwym zaciszu Warszewa.Nieruchomość usytuowana na działce o łącznej powierzchni 1000 m². Świetna lokalizacja, cicha i s...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 299 000 PLN (10 450 zł/m2)

6
2
220 m2
2000
15882719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673184 15882719 Na sprzedaż własnościowe,jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze niskiego budynku z 2011 roku. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji Szczecina, na terenie nowoczesnego osiedla mieszkalnego, zn...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (11 260 zł/m2)

3
1
66.52 m2
2011