• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Tanowo

Znalezionych ofert: 38

15883517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675205 15883517 Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący z 1990 roku zlokalizowany w Tanowie (13km do ścisłego centrum Szczecina, 7km do centrum Polic)Budynek dwupiętrowy , całkowicie podpiwniczony, o powierzchni użytkowej około 120m2, całkowitej około 190m2 usytuow...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 500 000 PLN (7 895 zł/m2)

5
2
190 m2
1990
15810834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26419345 15810834 Dom wolnostojący położony na skraju Tanowa w bliskim sąsiedztwie lasu. Budynek z 2003 roku (pierwszy właściciel) o powierzchni całkowitej 268 m2 (pow. użytkowa ok.190 m2), usytuowany na zagospodarowanej działce o pow. 810 m2.Budynek parterowy z zagos...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 590 000 PLN (5 933 zł/m2)

7
3
268 m2
2003
14656574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17465 14656574 Oferujemy do sprzedaży działki w Tanowie, z planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem terenu na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (powierzchnia zabudowy do 30%). Położenie działek w bardzo dobrej lokalizacji na terenie nowo powstający...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

310 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15705405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24279449 15705405 Na sprzedaż!W ofercie dom wolnostojący z 2.stanowiskowym garażem (w bryle budynku) o powierzchni użytkowej 298,1 m², zlokalizowany w urokliwej części Tanowa. Nieruchomość usytuowana na działce z basenem, zaaranżowanym ogrodem oraz oczkiem wodnym, li...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 699 000 PLN (5 003 zł/m2)

6
2
339.6 m2
2004
15889726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27860397 15889726 Na sprzedaż bezczynszowe (!!!), własnościowe 2. pokojowe mieszkanie,usytuowane na parterze domu 2. rodzinnego w Tanowie.Nieruchomość położona w doskonałej destynacji, przy ulicy Szczecińskiej w Tanowie. Dookoła zabudowa niska, jednorodzinna, a w pobl...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

379 000 PLN (8 759 zł/m2)

2
1
43.27 m2
1936
15883445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675166 15883445 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek w Tanowie znajdujących się pomiędzy ulicami Dębową a Szczecińską, między istniejącymi zabudowaniami.Wielkość i wymiary działek:1288 m2 - około 40 m x 32 m1406 m2 - około 43 m x 33 mAtrakcyjna cena: 200 PL...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

257 600 PLN

-
-
1288 m2
-
15489785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19726885 15489785 Oferujemy na sprzedaż piękną działkę położona w Tanowie o powierzchni 1313m2, na której znajduje się budynek (gospodarczy) o powierzchni całkowitej ponad 80 m2 na który składa się : salon z wyjściem na ogród zimowy, jadalnia, oddzielna kuchnia, sypia...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

790 000 PLN (9 753 zł/m2)

3
1
81 m2
2000
15575254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21645084 15575254 Działki budowlane o powierzchni 1258m2,1159m2- REZERWACJA (umowa przedwstępna) , w miejscowości Tanowo gm. Police. Działki są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w dwóch obszarach. Dwie mniejsze w obszarze budownictwa ...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

377 400 PLN

-
-
1258 m2
-
15366012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16915662 15366012 Mamy do zaoferowania działki w Tanowie przy ul. Brzozowej w cichym i urokliwym miejscu, dla osób ceniących sobie spokój. Proponujemy kilka działek odpowiedni podzielonych o różnych powierzchniach od 1203m2 do 2647m2, za cenę 280złm2.Działki są objęte...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

361 760 PLN

-
-
1292 m2
-
15226529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13237540 15226529 Do sprzedania nieruchomość położona w spokojnym miejscu w Tanowie. Nieruchomość składa się z 2 działek:- działka o obszarze 838 m2, wg planu zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolnostojącą; ...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

280 000 PLN

-
-
2494 m2
-
15883712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675432 15883712 Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny z 2013 roku, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji gminy Police - w Tanowie!To propozycja dla osób ceniących przestrzeń, wysoki standard wykończenia oraz doskonałe perspektywy inwestycyjne na p...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

2 790 000 PLN (12 917 zł/m2)

5
2
216 m2
2013
15468743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19244465 15468743 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Tanowo, gm. Police, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, ul. Szczecińska, o powierzchni 1.7400 ha.Rodzaj użytku: Ł IV 1.7400 ha.Niniejsza działka o powierzchni 1.7400 ha została podzielona...

Tanowo, Szczecińska

3 700 000 PLN (213 zł/m2)

-
-
17400 m2
-