• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Tanowo

Znalezionych ofert: 38

15883549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27675240 15883549 Powstaje nowa inwestycja w samym centrum Tanowa Domy z zabudowie bliźniaczej z garażem oraz ogródkami przy ulicy Szczecińskiej.Docelowo inwestycja składać się będzie z czterech domów położonych na dwóch działkach (1 i 2) w zabudowie szeregowej po ...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

969 000 PLN (8 006 zł/m2)

5
2
121.04 m2
2026
15883507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675184 15883507 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Tanowie, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla osób szukających komfortu życia blisko natury.Budynek z 2009 roku, o powierzchni użytkowej 200 m2 (powierz...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 900 000 PLN (4 734 zł/m2)

6
3
401.31 m2
2009
15750246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25119663 15750246 Opis nieruchomości: Hala produkcyjno-magazynowa o konstrukcji stalowej wraz z budynkiem biurowym, usytuowana na działce o powierzchni 5200 m². Lokalizacja: Odległość 1,5 km w linii prostej od projektowanej Zachodniej Obwodnicy Szczecina Podstawowe...

Tanowo, Dębowa

7 000 000 PLN (3 860 zł/m2)

1
-
1813.7 m2
2012
15385985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17376037 15385985 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Tanowo, gm. Police, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, ul. Szczecińska, o powierzchni 0.3362 ha.Rodzaj użytku: Ł IV 0.3362 ha.Działka ww powstała w wyniku podziału działki o łącznej powi...

Tanowo, Szczecińska

504 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
3362 m2
-
15385980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17376036 15385980 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Tanowo, gm. Police, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, ul. Szczecińska, o powierzchni 0.3144 ha.Rodzaj użytku: Ł IV 0.3144 ha.Działka ww powstała w wyniku podziału działki o łącznej powi...

Tanowo, Szczecińska

471 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
3144 m2
-
15385943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17375469 15385943 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Tanowo, gm. Police, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, ul. Szczecińska, o powierzchni 0.3143 ha.Rodzaj użytku: Ł IV 0.3143 ha.Działka ww powstała w wyniku podziału działki o łącznej powie...

Tanowo, Szczecińska

471 400 PLN (150 zł/m2)

-
-
3143 m2
-
15882787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27673362 15882787 Działka inwestycyjna z uzbrojeniem – Usługi Rzemieślnicze + Dom! ​Szukasz miejsca, gdzie od razu możesz planować budowę? Ta nieruchomość to połączenie doskonałych parametrów planistycznych z gotową infrastrukturą techniczną. ​Media bezpośrednio pr...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

477 960 PLN (280 zł/m2)

-
-
1707 m2
-
15882830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673447 15882830 OFERUJEMY NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI BUDOWLANE W TANOWIE. W SUMIE 6 DZIAŁEK PRZY ULICY WIOSENNEJ. NA DZIAŁKACH MOŻNA ZREALIZOWAĆ BUDOWĘ 6 DOMKÓW DWULOKALOWYCH.CZYLI W SUMIE 12 POŁÓWEK BLIŹNIKÓWPOWIERZCHNIA UŻYTKOWA KAŻDEJ POŁÓWKI BLIŹNIAKA TO 139,87 m2. MOŻ...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 500 000 PLN (341 zł/m2)

-
-
4400 m2
-
12711331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 1023563 12711331 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Tanowo, gm. Police, powiat policki , o powierzchni 1963 m2. Rodzaje użytków: RV - 1963 m2. Działka objęta aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gm. Police - tzw: ...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

520 000 PLN (265 zł/m2)

-
-
1963 m2
-
15555586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21108374 15555586 Do sprzedania działka położona w centrum i jednocześnie w cichym miejscu w Tanowie. Działka w kształcie rąbu o wymiarach około 25,5x31x25,5x31, o obszarze 650m2 położona na terenie dla którego obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

193 000 PLN (297 zł/m2)

-
-
650 m2
-
15361677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16825311 15361677 Mamy do zaoferowania nieruchomości znajdującą się w miejscowości Tanowo z pięknym widokiem na las. Działka o powierzchni 4856m2 jest oznaczona symbolem URM - usługi rzemieślnicze z towarzyszącą funkcją mieszkaniową. Obecnie jest usytuowany budynek o ...

Tanowo, Gunicka

1 599 000 PLN (3 719 zł/m2)

4
1
430 m2
1990
15882610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27671258 15882610 Działka w Tanowie.Na sprzedaż działka w Tanowie ( gm. Police woj. zachodniopomorskie) - 1200 m2.Działka rolna z planem zagospodarowania przestrzennego.Możliwa zabudowa wolnostojąca , powierzchnia zabudowy do 20% powierzchni działki , wysokość do 2 ko...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

350 000 PLN (292 zł/m2)

-
-
1200 m2
-