• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Tanowo

Znalezionych ofert: 38

15197379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 12341436 15197379 Działka rolna o powierzchni 1263 m2 m2 położona w Tanowie w sąsiedztwie domów jednorodzinnych wolno stojących.Dojazd do działki drogą utwardzoną. Wg Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego jest to teren rolny do dalszego użytkowania. Woda,...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

199 554 PLN (158 zł/m2)

-
-
1263 m2
-
15340375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 16262497 15340375 Obiekt produkcyjno - magazynowo - biurowy z dodatkową funkcją mieszkalną o łącznej powierzchni 947 m2 położony w miejscowości Tanowo 10 km od Szczecina. Działka o powierzchni 1740 m2. Teren składa się z dwóch działek o powierzchni 1326 m2 i 414 m2. I...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

2 500 000 PLN (2 615 zł/m2)

4
-
956 m2
1950