• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Tarnów Zabłocie

Znalezionych ofert: 78

15890789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883481 15890789 Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "Nowa Pradolina"! Zalety: - Nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub balkonami - Parking w cenie - Ogrzewanie p...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15890890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883478 15890890 Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "Nowa Pradolina"! Zalety: - Nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub balkonami - Parking w cenie - Ogrzewanie p...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15890888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883466 15890888 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

495 779 PLN (7 996 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15890793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883504 15890793 Eleganckie 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i szybkim dostępem do A4 - dla aktywnych zawodowo Tarnów, ul. Skrzyszowska, Osiedle „Nowa Pradolina” I pow. 72,52 m 2 Przedsprzedaż ruszyła! ...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15890791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883492 15890791 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 72,52 m², Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,52 m² z ogródkiem 35,90 m², położone na parterze i 1. pię...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15890891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883484 15890891 Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "Nowa Pradolina"! Zalety: - Nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub balkonami - Parking w cenie - Ogrzewanie p...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15890889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883473 15890889 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15890716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883472 15890716 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15890715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883467 15890715 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025
15890756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883498 15890756 Nowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - 54,12 m² Tarnów, ul. Skrzyszowska Osiedle „Nowa Pradolina” Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,12 m² , p...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

535 788 PLN (9 922 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
15890720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883497 15890720 Nowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 81,38 m², Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,38 m² z prywatnym ogródkiem 33,20 m². Lokal...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025
15890825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883494 15890825 Promocyjna przedsprzedaż - Osiedle "Nowa Pradolina", Tarnów, ul. Skrzyszowska Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji "Nowa Pradolina" - nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym w spokojn...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025