• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Tarnów Zabłocie

Znalezionych ofert: 78

15890718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883486 15890718 Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "Nowa Pradolina"! Zalety: - Nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub balkonami - Parking w cenie - Ogrzewanie p...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

495 779 PLN (7 996 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15890753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883479 15890753 Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "Nowa Pradolina"! Zalety: - Nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub balkonami - Parking w cenie - Ogrzewan...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025
15890858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883477 15890858 Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "Nowa Pradolina"! Zalety: - Nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub balkonami - Parking w cenie - Ogrzewanie p...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

535 788 PLN (9 922 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
15890751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883468 15890751 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15425849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18289277 15425849 Polecamy do sprzedaży teren komercyjny bezpośrednio przy drodze 94 w Tarnowie . Nieruchomość zlokalizowana jest przy głównej drodze nr 94 Kraków - Tarnów przy wjeździe do Tarnowa od strony Krakowa. Składa się z następujących działek : 2082 o...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

2 190 000 PLN

-
-
7379 m2
-
15476535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19420220 15476535 Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny położony w malowniczej dzielnicy na Górze Św. Marcina. Dom o powierzchni użytkowej 140m² znajduje się na działce o powierzchni 10,53ar. Dom wybudowany w 2007. Nieruchomość jest idealna...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 550 000 PLN (11 071 zł/m2)

4
2
140 m2
2007