• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Tarnowskie Góry Tarnowskie Góry

Znalezionych ofert: 105

15876301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27535224 15876301 DZIAŁKA W CICHEJ SPOKOJNEJ OKOLICY PRZY LESIE! PNIOWIEC Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 786 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Pniowiec. Działka w kształcie prostokąta, media: prąd, woda, kanalizacja. Szerokość działki od fro...

Tarnowskie Góry (Pniowiec) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

195 000 PLN

-
-
786 m2
-
15722316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616902 15722316 Na sprzedaż: Dom wolnostojący o powierzchni 151 m2 - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 151 m2 + strych. Lokalizacja: Tarnowskie GóryPniowiec. Działka: 510m2 niezagospodarowana. Media: rozprowadzone instalacje wodno-k...

Tarnowskie Góry (Pniowiec) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

890 000 PLN (5 894 zł/m2)

5
-
151 m2
2023
15873036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27511141 15873036 Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 107 m2 usytuowany na działce około 485 m2 w Tarnowskich Górach - Lasowice. Na parterze znajduje się salon z wyjściem na taras, kuchnia ze spiżarką, dwa niezależne pokoje, łazienka z ubikacją, oraz przedpokój...

Tarnowskie Góry (Lasowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

620 000 PLN (5 794 zł/m2)

5
-
107 m2
2023
15873034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27511143 15873034 KUPUJĄCY NIE PŁACI PCC!!! BEZCZYNSZOWE!!! DOSKONAŁA LOKALIZACJA!!! Do sprzedania nowe mieszkania w doskonałej lokalizacji w Tarnowskich Górach - Opatowice. Dostępne mieszkania : NA PARTERZE z ogródkiem i tarasem - 69,35 m2 REZERWACJA Dostępne...

Tarnowskie Góry (Opatowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

565 000 PLN (6 726 zł/m2)

4
-
84 m2
2025
15824527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26606043 15824527 Nowoczesny apartament 86,7 m² ogródek lub duży balkon centrum Tarnowskich Gór II etap sprzedaży OSTATNIE PIĘTRO w ofercie! NOWE BEZCZYNSZOWE APARTAMENTY !!! KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PCC !!! Oddanie koniec września 2026 ...

Tarnowskie Góry (Śródmieście) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

575 000 PLN (6 686 zł/m2)

4
-
86 m2
2026
15824520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26605728 15824520 Nowoczesny apartament 77,3 m² ogródek lub duży balkon centrum Tarnowskich Gór II etap sprzedaży OSTATNIE PIĘTRO w ofercie! NOWE BEZCZYNSZOWE APARTAMENTY !!! KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PCC !!! Oddanie koniec września 2026 r. ...

555 500 PLN (7 214 zł/m2)

4
-
77 m2
2026
15786572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25910548 15786572 Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe apartamenty wykonane w oparciu o najnowocześniejszą technologię i zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi, z zachowaniem doskonałej funkcjonalności oraz nowoczesnego designu. Energooszczędna konstruk...

Tarnowskie Góry (Opatowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

380 000 PLN (8 636 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15785782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25891957 15785782 Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe apartamenty wykonane w oparciu o najnowocześniejszą technologię i zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi, z zachowaniem doskonałej funkcjonalności oraz nowoczesnego designu. Energooszczędna konstruk...

Tarnowskie Góry (Opatowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

500 000 PLN (7 692 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15785781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25891956 15785781 Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe apartamenty wykonane w oparciu o najnowocześniejszą technologię i zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi, z zachowaniem doskonałej funkcjonalności oraz nowoczesnego designu. Energooszczędna konstruk...

Tarnowskie Góry (Opatowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

380 000 PLN (7 917 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15871200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27458788 15871200 Dwupoziomowy apartament 117,61 m² z dużym tarasem - Tarnowskie Góry Repty Śląskie w sąsiedztwie Rezerwatu Segiet. Szukasz przestrzeni, światła i czegoś wyjątkowego? Ten apartament to propozycja, która zdecydowanie wyróżnia...

Tarnowskie Góry (Repty) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

515 000 PLN (4 402 zł/m2)

4
-
117 m2
2025
15870408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27427492 15870408 KAMERALNE OSIEDLE! Do sprzedaży apartament o powierzchni 80,79 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Bobrowniki Śląskie - usytuowany na pierwszym piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek oraz poddasze, wiata na dwa samochody. Mieszkanie Bezczynszo...

Tarnowskie Góry (Bobrowniki) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

719 000 PLN (8 877 zł/m2)

5
-
81 m2
2019
15870226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27423636 15870226 Do sprzedaży apartament o powierzchni 69 m² z tarasem oraz ogródkiem - Tarnowskie Góry Repty Śląskie w sąsiedztwie Rezerwatu Segiet. Sprzedaż - stan deweloperski. Cena bruttoRynek PierwotnyKlient nie płaci 2%PCC W cenie apartame...

Tarnowskie Góry (Repty) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

515 000 PLN (7 464 zł/m2)

3
-
69 m2
2025