• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Tarnowskie Góry Tarnowskie Góry

Znalezionych ofert: 105

15870226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27423636 15870226 Do sprzedaży apartament o powierzchni 69 m² z tarasem oraz ogródkiem - Tarnowskie Góry Repty Śląskie w sąsiedztwie Rezerwatu Segiet. Sprzedaż - stan deweloperski. Cena bruttoRynek PierwotnyKlient nie płaci 2%PCC W cenie apartame...

Tarnowskie Góry (Repty) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

515 000 PLN (7 464 zł/m2)

3
-
69 m2
2025
15855912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27078101 15855912 Gotowy do zamieszkania nowoczesny apartament o powierzchni 75,40 m² położony na 1 piętrze, zaprojektowany z myślą o komforcie - - w pełni umeblowany i wyposażony . Dzięki zastosowanej fotowoltaice oraz nowoczesnym rozwiązaniom budowlany...

Tarnowskie Góry (Opatowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

715 000 PLN (9 533 zł/m2)

3
-
75 m2
-
15722237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616966 15722237 DOM W ŚCISŁYM CENTRUM TARNOWSKICH GÓR! TARNOWSKIE GÓRY - ul. ZIELONA - OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE! DOM IDEALNIE NADAJE SIĘ NA DOM DWURODZINNY! NIEZALEŻNA KLATKA SCHODOWA! Do sprzedaży dom jednorodzinny łączony garażem o powierzchni około 185 m...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

599 000 PLN (3 238 zł/m2)

5
2
185 m2
1964
15722157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24616878 15722157 NOWY BEZCZYNSZOWY APARTAMENT !!! KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PCC !!! II etap inwestycji o wysokim standardzie na sprzedaż! Oferta poniżej została sprzedana w starym etapie, możliwość zakupu w nowej Inwestycji! Oddanie koniec września 2026 r. st. d...

Tarnowskie Góry (Śródmieście) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

749 000 PLN (10 122 zł/m2)

3
-
74 m2
2024
13741626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2044507 13741626 DZIAŁKA INWESTYCYJNA - TARNOWSKIE GÓRY - BYTOM - DK 11 Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 1726 m2 w Tarnowskich Górach. Działka w kształcie nieregularnym, , w pierwszej linii zabudowy, wymiary szerokość od frontu 48 m, posiada...

1 035 600 PLN

-
-
1726 m2
-
15722388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24617020 15722388 W PEŁNI UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE MIESZKANIE! W Centrum Tarnowskich Gór! W CENIE MIESZKANIA MIEJSCE PARKINGOWE ORAZ DWIE PIWNICE PO 15 M2. Dodatkowo strych do współnego użytkowania. Do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 73 m2, usytuowane n...

349 000 PLN (4 781 zł/m2)

2
-
73 m2
1940
15722227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24616887 15722227 NOWY BEZCZYNSZOWY APARTAMENT !!! KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PCC !!! II etap inwestycji o wysokim standardzie na sprzedaż! Oferta poniżej została sprzedana w starym etapie, możliwość zakupu w nowej Inwestycji! Oddanie koniec września 2026 r. st. de...

815 000 PLN (10 188 zł/m2)

3
-
80 m2
2024
15868220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27369482 15868220 Działka na sprzedaż w atrakcyjnej dzielnicy Starych Tarnowice - Os. Kolejarzy !! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3151 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Stare Tarnowice - Os. Kolejarzy. Dojazd do działki drogą gminną. Wymiary dział...

Tarnowskie Góry (Stare tarnowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 500 000 PLN

-
-
3151 m2
-
15776658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25715403 15776658 NOWY, NOWOCZESNY, SŁONECZNY APARTAMENT - TARNOWSKIE GÓRY - CENTRUM! GOTOWY A P ARTAMENT DO ZAMIESZKANIA! - NOWY, WYKOŃCZONY POD KLUCZ - BEZCZYNSZOWY! KLIENT NIE PŁACI 2% PCC! Do sprzedania nowy apartament pod klucz o powierzchni użytkowej 83 ...

659 000 PLN (7 940 zł/m2)

4
-
83 m2
-
15867810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27352289 15867810 DZIAŁKA BUDOWLANA W POŻĄDANEJ OKOLICY POD DOM JEDNORODZINNY Z ŁADNYM OGRÓDKIEM Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Tarnowskich Górach w dzielnicy Repty. Działka o powierzchni 1206 m2 jest w kształcie regularnego prostokąta o wymiarac...

Tarnowskie Góry (Repty) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

390 000 PLN

-
-
1206 m2
-
15867803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27352286 15867803 DZIAŁKA W CICHEJ SPOKOJNEJ OKOLICY PRZY LESIE! Do sprzedaży działka o powierzchni 800 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Rybna. Działka w kształcie prostokąta, wymiary około 26x30 m. Media: prąd, siła przy działce, woda, gaz w drodze. Możliwość zro...

Tarnowskie Góry (Rybna) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

304 000 PLN

-
-
800 m2
-
15867804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27352287 15867804 DZIAŁKA W CICHEJ SPOKOJNEJ OKOLICY PRZY LESIE! Do sprzedaży działka o powierzchni 700 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Rybna. Działka w kształcie prostokąta, wymiary około 23x30 m. Media: prąd, siła przy działce, woda, gaz w drodze. Możliwość zro...

Tarnowskie Góry (Rybna) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

266 000 PLN

-
-
700 m2
-