• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ustka

Znalezionych ofert: 99

15877531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27572759 15877531 Oferuję na sprzedaż atrakcyjny box zlokalizowany w galerii handlowej Marina w Ustce jednej z najchętniej odwiedzanych przestrzeni handlowych w mieście, szczególnie w sezonie turystycznym.Lokal od ponad 20 lat jest nieprzerwanie wynajmowany, co potwie...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

480 000 PLN (9 057 zł/m2)

1
-
53 m2
-
15860262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27181393 15860262 Na sprzedaż przestronne, w pełni funkcjonujące mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 110 m², położone w samym centrum Ustki, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji kurortu.Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wynajmie krótkoterminowym...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

870 000 PLN (7 909 zł/m2)

4
-
110 m2
1998
15815852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26649897 15815852 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną, dochodową nieruchomość inwestycyjną położoną w samym sercu Ustki, w prestiżowym budynku centrum handlowego Marina jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uczęszczanych miejsc w mieście.Nieruchomość składa się z dwóch ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 759 000 PLN (8 751 zł/m2)

6
-
201 m2
1990
15867445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27346703 15867445 OKAZYJNA CENA! Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Ustce blisko morza. Nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu 'Na Wydmie' w Ustce i jest usytuowana na III piętrze.Lokal składa się z: 2 pokojów, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpo...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

415 000 PLN (9 651 zł/m2)

2
1
43 m2
2002
15673954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w miejscowości nadmorskiej 23719861 15673954 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Bardzo  dobrze prosperujący biznes turystyczny nad morzem do przejęcia.ATUTYPierwsza strefa turystyczna 80m od plaży.Obiekt w pełn...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

9 500 000 PLN (13 971 zł/m2)

10
5
680 m2
2014
15888801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27826568 15888801 Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż dom wczasowy 'Wenus' - dochodowy pensjonat w Ustce, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad polskim morzem. Jest to nieruchomość inwestycyjna, idealna dla inwestora poszukującego stabilnej i ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 699 000 PLN (3 467 zł/m2)

12
11
490 m2
2011
15655274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 23382183 15655274 Na sprzedaż kompleks 5 domków szkieletowych w Ustce. To idealny moment, aby zainwestować w swoją przyszłość i zapewnić sobie stabilne źródło dochodu dzięki wynajmowi. Nie czekaj, dopóki ta wyjątkowa okazja nie zostanie wykorzystana przez kogoś innego...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 499 000 PLN (10 942 zł/m2)

5
-
137 m2
2018
15223384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! Dochodowy biznes i dom w jednym! USTKA 13146323 15223384 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Oferta Nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym i mieszkalnym.Ustka jest miejscowością nadmorską. Status uzdrowiska oraz bezpośredni dostęp do morza sprawia, że je...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

2 400 000 PLN (7 273 zł/m2)

12
5
330 m2
1975
15818243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26620274 15818243 Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Ustce ul. Legionów 51 m² gotowe do zamieszkania.Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 51 m², położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizac...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

439 000 PLN (8 608 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15868293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27376349 15868293 Słoneczne 2 pokoje w Ustce - Twoja baza nad morzem lub pewna inwestycja! Szukasz przytulnego azylu blisko bałtyckiej plaży, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może celujesz w bezpieczną lokatę kapitału...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

269 000 PLN (8 406 zł/m2)

2
-
32 m2
1975
15804568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26302347 15804568 Atrakcyjny, wolnostojący dom jednorodzinny, położony na kameralnym, spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Ustce, w otoczeniu zieleni i z dogodnym dostępem do pełnej infrastruktury miasta oraz plaży wschodniej. Dom został zaprojektow...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 679 000 PLN (7 597 zł/m2)

7
3
221 m2
2001
15760658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25362916 15760658 Do sprzedania oferuje przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,5 metra kwadratowego znajdujące się na ostatnim piętrze w trzypiętrowym budynku zaledwie 100m od głównej promenady i 150 metrów od plaży przy ulicy Słowiańskiej 2. Mieszkani...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

569 000 PLN (11 612 zł/m2)

3
1
49 m2
1990