• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ustka

Znalezionych ofert: 99

15794750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26079002 15794750 Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Legionów w Ustce 3. piętro Blisko plaży Gotowe do zamieszkaniaZ przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Legionów w Ustce, usytuowane na 3. piętrze w zadbanym bloku mieszkalnym...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

289 000 PLN (8 257 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15784334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25849729 15784334 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,11 m2 usytuowane na III piętrze przy ulicy Legionów w Ustce.W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC.Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.Miejsca parkingowe ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

365 000 PLN (9 865 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15779965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25794638 15779965 Ustka - przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze z loggią, na nowym osiedlu w doskonałej lokalizacji. Biuro Nieruchomości DELTA oferuje do sprzedaży atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,29 m², położone na...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

650 000 PLN (9 848 zł/m2)

3
-
66 m2
2012
15884376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27700161 15884376 Komfortowy dom w Ustce blisko morza, idealny do zamieszkania lub inwestycji!Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej położony w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich lokalizacji w malowniczej miejscowości Ustka. To idealna propozycja ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 580 000 PLN (5 267 zł/m2)

5
3
300 m2
2000
15882373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27660264 15882373 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker400 m od plaży gotowe do zarabiania 3 pokoje inwestycjaNa sprzedaż mieszkanie inwestycyjne w Ustce przy ul. Słowiańskiej 374, w pełni przygotowane pod wynajem krótkoterminowy (Booking Airbnb).Powierzch...

Ustka (Ustka) (Pomorskie, gm. Ustka)

589 000 PLN (12 804 zł/m2)

3
-
46 m2
1923
15884108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż lokal usługowy/CH Marina Ustka+Udziały 27695418 15884108 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 60,48 m², położony w popularnym centrum handlowym Marina w Ustce. To miejsce o...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

500 000 PLN (8 333 zł/m2)

1
-
60 m2
1999
15771903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25596487 15771903 Biuro Nieruchomości DELTA oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny w Ustce wschodniej, przy ulicy Krasickiego w spokojnej dzielnicy z zabudową jednorodzinną. Układ funkcjonalny: na parterze 4 pokoje, 2 x w.c., kotłownia, korytarz i wiatrołap; na piętrze...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

950 000 PLN (4 279 zł/m2)

12
-
222 m2
1982
15740205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24947844 15740205 3 pokoje w Sercu Ustki, ul. Kopernika - tylko 550 m od Plaży! Szukasz idealnego miejsca na letni wypoczynek lub pewnej inwestycji nad Bałtykiem? Biuro Nieruchomości DELTA prezentuje ofertę, obok której trudno przejść oboję...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

579 000 PLN (9 650 zł/m2)

3
-
60 m2
1960
15786411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25909775 15786411 Biuro Nieruchomości DELTA oferuje na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,61 m², położone w spokojnej części Ustki, przy ul. Słupskiej, w otoczeniu zieleni - zaledwie około 1,5 km od plaży. ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

479 900 PLN (7 998 zł/m2)

3
-
60 m2
1979
15727976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24728258 15727976 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w Ustce przy ulicy Krokusowej. To dom z możliwością wydzielenia na poszczególne mieszkania, znajdujące się na każdej kondygnacji. Dom przeszedł generalny remont w 2023 roku i od tej pory stoi nie ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

949 000 PLN (3 163 zł/m2)

1
-
300 m2
1980
15780968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25817260 15780968 Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 44,24 m2 usytuowany na wygodnym parterze przy ul. Uzdrowiskowej w Przewłoce pod Ustką (od 1 stycznia 2026 roku już Ustka).W skład nieruchomości wchodzi: salon z aneksem kuchennym, pokój, korytarz, łazie...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

700 000 PLN (15 909 zł/m2)

2
1
44 m2
2023
15609684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22383351 15609684 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z garażem, dużym balkonem i pomieszczeniem gospodarczym.Nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu wczasowym 'Na Wydmie' w Ustce.Lokal usytuowany jest na wygodnym I piętrze i składa się z: pokoju z an...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

649 000 PLN (14 422 zł/m2)

2
1
45 m2
2005