• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 478

15867608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27350131 15867608 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ – TYLKO W NASZYM BIURZENa sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, przestronne 3‑pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe, przy ul. Wspólna Droga.OPIS NIERUCHOMOŚCIMieszkanie położone jest na 5. piętrze w 11‑piętro...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

914 000 PLN (13 258 zł/m2)

3
1
68.94 m2
1980
15800799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26222546 15800799 Dom powierzchnia całkowita 403 mkw-Pow. użytkowa 262 mkw w tym garaże 30 mkw.Prawie wykończony wszystkie instalacje zrobione wodna - kanalizacja - elektryczna - alarmowa- centralne ogrzewanie.Na parterze podłogowe ogrzewanie.Piętro grzejniki nowe plu...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 075 000 PLN (7 630 zł/m2)

5
-
403 m2
2016
15834143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934891 15834143 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 1. piętrze kamienicy .Kamienica po gruntownej renowacji: odnowiona elewacja, zadbana, reprezentacyjna klatka schodowa, budynek estetyczny i kameralny.Lokal po generalnym remoncie, wykończony w wy...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (18 889 zł/m2)

2
1
36 m2
1954
15829772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26643818 15829772 Mieszkanie w kamienicy o powierzchni 32,23 m2 ,na parterze w 2 piętrowej zabudowie z 1936 roku .Przeprowadzone remonty: elewacja, instalacja elektryczna, remont dachu, hydroizolacja fundamentów.Ogrzewanie i ciepła woda: gaz (piec Termet, nowy z 2023 ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

529 000 PLN (16 413 zł/m2)

1
1
32.23 m2
1936
15831009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26685042 15831009 Mieszkanie 48 m znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z lat 70ych.Mieszkanie jest gotowe do wprowadzeniaBudynek po termomodernizacji.Składa się z:- salonu z wyjściem na balkon,- dwóch sypialni- oddzielnej jasnej kuchni z nowoczesną zabudową i...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (17 917 zł/m2)

3
1
48 m2
1973
15727767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24724458 15727767 3-pokojowe mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1997 roku.Ogrodzony i monitorowany budynek z placem zabaw dla dzieci.Mieszkanie składa się z:- widnej kuchni 21,3 m2- salonu 20,1 m2- sypialnia 12,4 m2- przedpokoju 10,1 m2- WC 1...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (18 116 zł/m2)

3
1
69 m2
1997
15834959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934892 15834959 Dwupokojowe mieszkanie 36,90m2 położone na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2013 roku.Mieszkanie składa się z :- salonu połączonego z otwartą kuchnią, - sypialni, - łazienki - balkonu.Ekspozycja południowa.Mieszkanie przeszło odświeżenie w lutym 202...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

766 000 PLN (20 759 zł/m2)

2
1
36.9 m2
2013
15828119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26643792 15828119 3-pokojowe mieszkanie 55,7m² na 4 ostatnim piętrze - brak windy.Blok po termomodernizacji.Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem kuchennym – ok. 25 m²- Sypialnia – ok. 13 m²- Pokój – ok. 9 m²- Balkon- Przedpokój, - Łazienka.Mieszkanie po generalnym remo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (15 978 zł/m2)

3
1
55.7 m2
1974
15823954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26643777 15823954 Do sprzedania mieszkanie 50 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1957 roku. Mieszkanie umiejscowione na Saskiej Kępie.Budynek z cegły na zamkniętym osiedlu z parkingiem.Instalacje wodno-kanalizacyjne, gazowe, elektryczne po wymianie.Ogrzewanie mie...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (24 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1957
15890428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27877087 15890428 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Grochowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:-trzech pokoi,-kuchni,-łaz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (19 149 zł/m2)

3
1
47 m2
2025
15890438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877077 15890438 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Osieckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-hol,-salon z aneksem kuchennym...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

742 000 PLN (21 200 zł/m2)

2
1
35 m2
2020
15890368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27875904 15890368 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Gocławskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2013NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55m2 składa się z:-2 pokoje (22.95 m2 i 11.33...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (17 818 zł/m2)

2
1
55 m2
2013