• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 478

15890504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27878609 15890504 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Przeworskiej na kameralnym osiedlu Mieszko BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,6m2 składa ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (19 908 zł/m2)

2
1
32.6 m2
2019
15889379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849855 15889379 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Gdeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 1998NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30,5m2 składa się z:-pokoju dziennego ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (18 000 zł/m2)

1
1
30.5 m2
1998
15889234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846109 15889234 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Afrykańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z:- jasnego salonu z wyjście...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

815 000 PLN (16 979 zł/m2)

3
1
48 m2
1974
15890395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876177 15890395 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Stanów Zjednoczonych. BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,4m2 składa się z:-przestronny sa...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 069 000 PLN (17 997 zł/m2)

2
1
59.4 m2
2006
15887909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27797128 15887909 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. IgańskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 9 piętrowym budynku.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z:- oddzielnej, widnej kuchni- dwóch pokoi- łazienk...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (12 745 zł/m2)

2
1
51 m2
1990
15887228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27779325 15887228 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. UmińskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:-dwóch po...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (16 667 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15886160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27749631 15886160 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Tadeusza ManteufflaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 9 piętrowym budynku. Winda do piętra 8.Rok budowy: 1987NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z:-...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (14 021 zł/m2)

2
1
47 m2
1987
15885009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27715283 15885009 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Suchodolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1953NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52m2 składa się z:-Salon oraz sypialnia: Ust...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

739 000 PLN (14 212 zł/m2)

2
1
52 m2
1953
15884970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27714772 15884970 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1982NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43,8m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (14 840 zł/m2)

3
1
43.8 m2
1982
15887200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27778993 15887200 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Marii Rodziewiczówny - inwestycja Aura SkyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,14m2 składa s...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (21 343 zł/m2)

1
1
35.14 m2
2018
15886664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27763576 15886664 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Komorskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34,06m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym, - pojemna wnęka sypialniana,- łazienka. P...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

585 000 PLN (17 176 zł/m2)

1
1
34.06 m2
1977
15886057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746445 15886057 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Opinogórskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1980 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:- pokoju 17 m²,- pokoju 9...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (14 681 zł/m2)

2
1
47 m2
1980