• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wieliczka Wieliczka

Znalezionych ofert: 111

15892908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899576 15892908 STAN SUROWY - DOM WOLNOSTOJĄCY W PRZEBIECZANACH. Oferujemy do sprzedaży nowy dom wolnostojący, położony w miejscowości Przebieczany gm. Wieliczka. Powierzchnia użytkowa wynosi 212,2 m2, a całkowita 236,03 m2, działka 800 m2. Parter skład...

Wieliczka (Przebieczany) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 150 000 PLN (4 873 zł/m2)

6
1
236 m2
2025
15892846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899217 15892846 Stan surowy - Dom Wolnostojący w Przebieczanach. Oferujemy do sprzedaży nowy dom w, położony w miejscowości Przebieczany gm. Wieliczka. Domy o powierzchni użytkowej 189,54 m2, a całkowitej 203,68 m2. Położone na działkach 800 m2. Parte...

Wieliczka (Przebieczany) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 170 000 PLN (5 764 zł/m2)

6
1
203 m2
2025
15611431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22431441 15611431 Oferta sprzedaży lokali usługowych w inwestycji deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone w infrastrukturę miejską. Opis inwestycji: Asnyk...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

500 375 PLN (12 509 zł/m2)

11
-
40 m2
2026
15611439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22431443 15611439 Oferta sprzedaży lokali usługowych deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: Wieliczka ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone w infrastrukturę miejską. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

452 625 PLN (12 573 zł/m2)

11
-
36 m2
2026
15616737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22516566 15616737 Oferta sprzedaży lokali usługowych w inwestycji deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone w infrastrukturę miejską. Opis inwestycji: Asnyk...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

337 375 PLN (12 976 zł/m2)

11
-
26 m2
2026
15708033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24333930 15708033 Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie położone w budynku w Wieliczce przy ul. Na Stoku. Wolnostojący dom, w którym znajduje się mieszkanie, w 2013 roku przeszedł remont oraz odnowienie pokrycia dachowego. Dom wybudowany ...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

950 000 PLN (4 204 zł/m2)

4
-
226 m2
1999
15602452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22231729 15602452 WIELICZKA - KRZYSZKOWICKA 9 KM DO RONDA MATECZNEGO Oferujemy ciekawą nieruchomość, położoną blisko granicy administracyjnej Krakowa składającą się z: - Działki o powierzchni 568 m2, zbudowanej domem w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

849 000 PLN (10 229 zł/m2)

3
1
83 m2
1970
15891144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27889988 15891144 GUSTOWNY, BARDZO ZADBANY W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy bardzo zadbany, gotowy do wprowadzenia wolnostojący dom położony przy ulicy Artura Grottgera w Wieliczce, w odległości kilku kilometrów od gr...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 849 000 PLN (6 488 zł/m2)

5
2
285 m2
2017
15892373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898622 15892373 Do sprzedania piękny dom położony w Wieliczce przy ul. Na Stoku. Wolnostojący dom położony na 5 arowej ogrodzonej działce. Ma około 226 m2. W 2013 roku przeszedł remont oraz odnowienie pokrycia dachowego. Dom wybudowany tech...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 690 000 PLN (7 478 zł/m2)

11
-
226 m2
1999
15892346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898732 15892346 Do sprzedania piękny dom położony w Wieliczce przy ul. Na Stoku. Wolnostojący dom położony na 5 arowej ogrodzonej działce. Ma około 226 m2. W 2013 roku przeszedł remont oraz odnowienie pokrycia dachowego. Dom wybudowany tech...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 690 000 PLN (7 478 zł/m2)

11
-
226 m2
1999
15892274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27898615 15892274 Do sprzedania działka budowlana przy ul. Magnoliowej w Wieliczce.Według aktualnego planu zagosppodarowania położona jest w terenach oznaczonych jako MN2 . Podstawowym przeznaczeniem terenów MN jest: 1)zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostoją...

Wieliczka (Kopalina) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

2 700 000 PLN

-
-
4200 m2
-
15832863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26733417 15832863 Bezczynszowe mieszkanie z potencjałem - taras, 2 ogródki, blisko centrum Wieliczki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy do sprzedaży oferuje 4 pokojowy samodzielny lokal mieszkalny o pow. 107m2 w Wieliczce przy ul. Polnej W...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

550 000 PLN (5 189 zł/m2)

4
-
106 m2
1980