• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wieliczka Wieliczka

Znalezionych ofert: 111

15832863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26733417 15832863 Bezczynszowe mieszkanie z potencjałem - taras, 2 ogródki, blisko centrum Wieliczki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy do sprzedaży oferuje 4 pokojowy samodzielny lokal mieszkalny o pow. 107m2 w Wieliczce przy ul. Polnej W...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

550 000 PLN (5 189 zł/m2)

4
-
106 m2
1980
15892155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898224 15892155 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojo...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

586 450 PLN (14 304 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15891479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897854 15891479 Prezentowana oferta to kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań, położonych w doskonałej lokalizacji w Wieliczce Nowoczesna architektura, kameralność oraz komfort to tylko jedne z nielicznych atutów wyróżniających tę inwestycje...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

590 000 PLN (9 077 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15891572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897855 15891572 Prezentowana oferta to kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań, położonych w doskonałej lokalizacji w Wieliczce Nowoczesna architektura, kameralność oraz komfort to tylko jedne z nielicznych atutów wyróżniających tę inwestycje...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

590 000 PLN (9 077 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15891665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897856 15891665 Prezentowana oferta to kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań, położonych w doskonałej lokalizacji w Wieliczce Nowoczesna architektura, kameralność oraz komfort to tylko jedne z nielicznych atutów wyróżniających tę inwestycje...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

590 000 PLN (9 077 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15891537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897619 15891537 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

685 152 PLN (14 274 zł/m2)

2
-
48 m2
2026
15891629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897621 15891629 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

821 880 PLN (13 698 zł/m2)

3
-
60 m2
2026
15891446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897617 15891446 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

789 004 PLN (13 150 zł/m2)

3
-
60 m2
2026
15611416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22431444 15611416 Oferta sprzedaży lokali usługowych deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: Wieliczka ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone w infrastrukturę miejską. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

681 850 PLN (13 113 zł/m2)

11
-
52 m2
2026
15616668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22516544 15616668 Oferta sprzedaży lokali usługowych deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: Wieliczka ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone w infrastrukturę miejską. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

500 375 PLN (12 509 zł/m2)

11
-
40 m2
2026
15885283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27721882 15885283 DOM PREMIUM ! 155m2, KrakówWieliczka, Wysoki standard Pięknie zaprojektowany i wykończony, bardzo funkcjonalny dom na granicy Krakowa i Wieliczki. Układ z podziałem na strefę dzienną na parterze, sypialnie na piętrze i strefę pracy na ...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 600 000 PLN (10 323 zł/m2)

5
-
155 m2
2024
15889824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27862183 15889824 OFERTA PREMIUM ! 155m2, KrakówWieliczka, Wysoki standard Pięknie zaprojektowany i wykończony, bardzo funkcjonalny dom na granicy Krakowa i Wieliczki. Układ z podziałem na strefę dzienną na parterze, sypialnie na piętrze i strefę pracy ...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 600 000 PLN (13 333 zł/m2)

5
-
120 m2
2024