• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wielka Wieś

Znalezionych ofert: 15

15765525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25472349 15765525 Działka budowlana 1636 m² na sprzedaż Wielka Wieś, gm. Szadek, woj. łódzkieMedia w działce Warunki zabudowy Spokojna i zielona okolicaNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1636 m², położona w miejscowości Wielka Wieś, w gminie Szadek, wojewó...

Wielka Wieś (Łódzkie, gm. Szadek)

145 000 PLN (89 zł/m2)

-
-
1636 m2
-
15892237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898654 15892237 Modlniczka Dom 164 m² nowoczesnej przestrzeni z ogrodem, garażem i antresolą Smart Home Gotowe domy W miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna komfort codziennego życia, powstało kameralne osiedle nowoczesnych dom&...

Wielka Wieś (Modlniczka) (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

1 394 000 PLN (9 957 zł/m2)

4
2
140 m2
2025
15892282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898655 15892282 Modlniczka Dom 164 m² nowoczesnej przestrzeni z ogrodem, garażem i antresolą Smart Home Gotowe domy W miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna komfort codziennego życia, powstało kameralne osiedle nowoczesnych dom&...

Wielka Wieś (Modlniczka) (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

1 394 000 PLN (9 957 zł/m2)

4
2
140 m2
2025
15892147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898208 15892147 Modlniczka Dom 164 m² nowoczesnej przestrzeni z ogrodem, garażem i antresolą Smart Home Gotowe domy W miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna komfort codziennego życia, powstało kameralne osiedle nowoczesnych dom&...

Wielka Wieś (Modlniczka) (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

1 400 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
2
140 m2
2025
15892192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898210 15892192 Modlniczka Dom 164 m² nowoczesnej przestrzeni z ogrodem, garażem i antresolą Smart Home Gotowe domy W miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna komfort codziennego życia, powstało kameralne osiedle nowoczesnych dom&...

Wielka Wieś (Modlniczka) (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

1 400 000 PLN (8 537 zł/m2)

4
2
164 m2
2025
15889261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27846448 15889261 DZIAŁKA ROLNA WIELKA WIEŚ 70 ARÓW NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA ROLNA W WIELKIEJ WSI ZALEDWIE 5 KM OD OBWODNICY KRAKOWASzukasz działki , która łączy w sobie przestrzeń, piękne widoki i bliskość natury?Zależy Ci na ciszy i spokoju, ale jednocześnie nie chc...

Wielka Wieś (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

260 000 PLN

-
-
7076 m2
-
15889229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27846212 15889229 DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ WIELKA WIEŚBUDOWLANA DZIAŁKA W WIELKIEJ WSI ZALEDWIE 5 KM OD OBWODNICY KRAKOWASzukasz działki budowlanej, która łączy w sobie przestrzeń, piękne widoki i bliskość natury?Zależy Ci na ciszy i spokoju, ale jednocześnie n...

Wielka Wieś (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

290 000 PLN

-
-
899 m2
-
15865277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
SUPER CENA DOM W NOWEJ WSI WIELKIEJ 27291847 15865277 Na sprzedaż dom jednorodzinny - Nowa Wieś Wielka k. BydgoszczyOPIEKUN OFERTY KRZYSZTOF SAŁEKTEL: 513-383-127Oferuję na sprzedaż zadbany, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w atrakcyjnej lokalizacji - w Nowej Wsi Wielkiej, z szybkim dojazdem do c...

Nowa Wieś Wielka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nowa Wieś Wielka)

639 000 PLN (7 607 zł/m2)

5
2
84 m2
1991
15818456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Kompleks działek z MPZP 26603558 15818456 Działki objęte MPZP zabudowa usługowo - mieszkaniowa widok na las Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kompleksu działek o powierzchni 1052 - 1244 mkw., które są objęte zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego....

Nowa Wieś Wielka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nowa Wieś Wielka)

89 420 PLN

-
-
1052 m2
-
15266865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana lub usługi 14256968 15266865 Działka budowlana powiat Bydgoszcz, położona w Nowej Wsi Wielkiej przy ulicy Długiej. Działka z planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem URMN , co oznacza przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną i usługi - rzemiosło.Najważniejsze ce...

Nowa Wieś Wielka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nowa Wieś Wielka)

220 210 PLN

-
-
2318 m2
-
15266829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana, super lokalizacja 14255764 15266829 Działka budowlana  powiat Bydgoszcz, położona w Nowej Wsi Wielkiej przy ulicy Długiej. Działka z planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem URMN , co oznacza przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną i usługi - rzemiosło.Najważniejsze c...

Nowa Wieś Wielka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nowa Wieś Wielka)

161 500 PLN

-
-
1700 m2
-
15662661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piętrowy dom w Nowej Wsi Wielkiej 23504746 15662661 OFERTA W PEPPER HOUSE!PIĘTROWY DOM W NOWEJ WSI WIELKIEJ!ATUTY:- Dom wolnostojący!- 5 pokoi!- 2 łazienki!- Działka 697m2- Dwie bramy wjazdowe!- Garaż dwustanowiskowy i wiata postojowa!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż wolnostojący piętrowy dom o powierzchni...

Nowa Wieś Wielka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nowa Wieś Wielka)

900 000 PLN (4 091 zł/m2)

5
2
220 m2
-