• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wielka Wieś

Znalezionych ofert: 15

15572585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM 240M2/700 M2, DWA LOKALE NOWA WIES WIELKA ! 21590396 15572585 Dom Nowa Wieś Wielka 240m2700m2 dwurodzinny OFERTA W NASZYM BIURZE!KONTAKT DOLATA ELŻBIETA TEL.602-619-515DOM NA DWIE RODZINY Z DWOMA OSOBNYMI WEJŚCIAMI!Dom wolnostojący,z 1985 r. o pow. 200 m2, działka 700m2.- niepodpiwniczony,- dwu kondygnacyjny, p...

Nowa Wieś Wielka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nowa Wieś Wielka)

699 000 PLN (2 913 zł/m2)

6
2
240 m2
1985
15447496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18772743 15447496 PROPONUJEMY NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNIE UMIEJSCOWIONĄ DZIAŁKĘ W MIEJSCOWOŚCI WIELKA WIEŚ W GMINIE GŁÓWCZYCE, W POWIECIE SŁUPSKIM O POWIERZCHNI 4000 M2. Prezentujemy na sprzedaż dużą działkę (łąkasad) w miejscowości Wielk...

Wielka Wieś (Pomorskie, gm. Główczyce)

135 000 PLN

-
-
4000 m2
-
13091231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1398247 13091231 Działka rolno - leśna z dostępem do drogi i sąsiadująca z działkami budowlanymi . Istnieje możliwość zabudowy domem do 80 m.kw. - Dla tego obszaru przewidywana jest kanalizacja. - Do Bydgoszczy b. wygodny dojazd : Brzoza - Stryszek 14 km . Teren pod...

Nowa Wieś Wielka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nowa Wieś Wielka)

180 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
9229 m2
-