• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wołomin

Znalezionych ofert: 56

14416366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126749 14416366 WOŁOMIN GÓRKI MIRONOWSKIE.. DO zaoferowania w Wołominie w Górkach Mironowskich 1500 m 2 - 42 m długości i 36 m szerokości. Teren objęty studium - przeznaczenie zabudowa mieszkaniowa ekstensywna . Obecnie tworzy się plan zagospodarowania - przeznaczen...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

570 000 PLN

-
-
1500 m2
-
14052590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 102635 14052590 WOŁOMINPOGRANICZE Z KOBYŁKĄ.....KAPITALNA LOKALIZACJA....TYLKO 1500 M DO PKP KOBYŁKAPRĄD przy działceWYDANE WARUNKI ZABUDOWY NA DOM JEDNORODZINY.....Działka rolna pod zabudowę jednorodzinną w Wołominie na pograniczu z Kobyłką -Stefanówka.Powierzchni ...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

680 000 PLN

-
-
800 m2
-
15885046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27716122 15885046 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom rodzinny o powierzchni 342 m², położony w spokojnej okolicy Wołomina. Dom został zbudowany z cegły w 1988 roku i wyróżnia się bardzo słonecznym wnętrzem z uwagi na duże okna z każdej strony budynku, a także p...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 960 000 PLN (6 049 zł/m2)

9
3
324 m2
1988
15881473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27632575 15881473 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie na Oś. Lipińska. Powierzchnia 38 m² . W skład mieszkania wchodzą: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój. Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica. Pięt...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

399 000 PLN (10 500 zł/m2)

2
-
38 m2
1975
15888654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27819556 15888654 ZAKUP BEZ PROWIZJI i BEZ PCC !Nowa inwestycja, zamknięte osiedle segmentów w bardzo dobrej lokalizacji - WołominNowe Lipiny, w odległości zaledwie ok. 900 m od stacji PKP Wołomin Słoneczna. W bliskim sąsiedztwie osiedla (80 m) znajduje się supermarke...

Wołomin (Nowe lipiny) (Mazowieckie, gm. Wołomin)

890 000 PLN (6 692 zł/m2)

4
1
133 m2
2026
15822198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
300 m² | 2 niezależne mieszkania | po remoncie 26640424 15822198 Gotowy, wyremontowany dom 300 m² w Wołominie, który może funkcjonować jako jedna duża rezydencja albo dwa niezależne mieszkania - idealne rozwiązanie dla rodziny wielopokoleniowej lub inwestora szukającego elastycznej nieruchomości.Nieruchomość po ge...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 649 000 PLN (5 497 zł/m2)

5
3
300 m2
1986
15886744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27766436 15886744 ZAKUP BEZ PROWIZJI i BEZ PCC !Nowa inwestycja, zamknięte osiedle segmentów w bardzo dobrej lokalizacji - WołominNowe Lipiny, w odległości zaledwie ok. 900 m od stacji PKP Wołomin Słoneczna. W bliskim sąsiedztwie osiedlainwestycji (80 m) znajduje się ...

Wołomin (Nowe lipiny) (Mazowieckie, gm. Wołomin)

890 000 PLN (6 953 zł/m2)

4
1
128 m2
2026
15835633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Salon + sypialnia | garderoba | garaż w cenie 26724283 15835633 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z garderobą oraz miejscem w garażu podziemnym (w cenie 569 000 zł).Położone w spokojnej części Wołomina - tylko ok. 500 m od stacji Wołomin Słoneczna, z szybkim dojazdem do Warszawy (ok. 22 min do Dworca...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

569 000 PLN (12 106 zł/m2)

2
1
47 m2
2011
15597485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22119598 15597485 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 5 282 mkw., położonej w zielonej i spokojnej części Wołomina.Działka znajduje się w prestiżowej dzielnicy, otoczona pięknymi willami i zielenią, co zapewnia komfort oraz w...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

995 000 PLN (188 zł/m2)

-
-
5282 m2
-
15707907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24329916 15707907 Na sprzedaż działka w Wołominie, Nowe Lipiny pod inwestycję deweloperską (segmenty, czworaki) bądź domy jednorodzinneSzczegóły ofertyPowierzchnia: 2100 mkwWymiary główne: 27x71 mMedia: kanalizacja, wodociąg, prąd na działceDziałka nie jest objęta MPZ...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 950 000 PLN (929 zł/m2)

-
-
2100 m2
-
15862877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27233824 15862877 Ostatnie dostępne Apartamenty centrum miasta blisko PKP - tylko 500m Ogrody wysoki standard BEZ PROWIZJI zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (3 pokojowy) narożny o powierzchni 42,98mkw z ogrodem o pow. 41,84mkw (parter) Zapraszam do śr...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

644 970 PLN (11 944 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15862874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27233829 15862874 Ostatni 4 pokojowy Apartament o pow. 62,59mkw Ostatnie dostępne Apartamenty centrum miasta blisko PKP - tylko 500m Ogrody wysoki standard BEZ PROWIZJI zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (4 pokojowy) narożny o powierzchni 62,59mkw z bal...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

688 160 PLN (11 099 zł/m2)

4
1
62 m2
2026