• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wołomin

Znalezionych ofert: 56

15862882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27233828 15862882 Apartament 3 pok. z Tarasem centrum miasta blisko PKP - tylko 500m Ogrody wysoki standard BEZ PROWIZJI zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (3 pokojowy) narożny o powierzchni 58,55mkw (1piętro) z tarasem o pow. 12,84mkwZapraszam do środk...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

651 310 PLN (11 039 zł/m2)

3
1
59 m2
2026
15862881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27233827 15862881 Ostatnie dostępne Apartamenty centrum miasta blisko PKP - tylko 500m Ogrody wysoki standard BEZ PROWIZJI zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (3 pokojowy) narożny o powierzchni 58,55mkw (1piętro) Zapraszam do środka: salon z aneksem kuch...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

644 050 PLN (11 104 zł/m2)

3
1
58 m2
2026
15862880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27233826 15862880 Wyjątkowe - Ogród 187m !! 3 pokoje pow. 59,21mkw Ostatnie dostępne Apartamenty centrum miasta blisko PKP - tylko 500m Ogrody wysoki standard BEZ PROWIZJI zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (3 pokojowy) narożny o powierzchni 59,21mkw z ...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

744 785 PLN (12 623 zł/m2)

3
1
59 m2
2026
15862873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27233823 15862873 Ostatnie dostępne Apartamenty centrum miasta blisko PKP - tylko 500m Ogrody wysoki standard BEZ PROWIZJI zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (2 pokojowy) o powierzchni 42,98mkw z ogrodem o pow. 23,46mkw (parter) Zapraszam do środka: sa...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

539 220 PLN (12 839 zł/m2)

2
1
42 m2
2026
15862879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27233825 15862879 Ostatnie dostępne Apartamenty centrum miasta blisko PKP - tylko 500m Ogrody wysoki standard BEZ PROWIZJI zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (2 pokojowy) narożny o powierzchni 40,68mkw z ogrodem o pow. 26,85mkw (parter) Zapraszam do śr...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

515 000 PLN (12 875 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15840987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787631 15840987 Obiekt w doskonałej lokalizacji, położony nieopodal siedziby najważniejszych instytucji państwowych, co czyni ją wyjątkowo atrakcyjną dla kancelarii prawnych, firm doradczych, biur rachunkowych oraz instytucji finansowych.586 mkw. nowoczesnej powierz...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

7 399 000 PLN (12 626 zł/m2)

11
-
586 m2
2025
15490329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19736671 15490329 Oferuję dom do wprowadzenia z częścią usługową w prestiżowej lokalizacji w Wołominie. Dom został zbudowany w 2004 roku w nowoczesnej technologii dzięki temu nie ma potrzeby remontów czy docieplania. Na przestrzeni 520m² znajdziesz 5 przestronnych pok...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

4 000 000 PLN (7 273 zł/m2)

5
2
550 m2
2004
15872921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27506464 15872921 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż wyjątkowe, zadbane mieszkanie, które łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesny design. Idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, estetykę oraz wysoki standard wykończenia.Wnętrze mieszkania:M...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 199 000 PLN (13 782 zł/m2)

3
-
87 m2
2007
15413490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKA INWESTYCYJNA WOŁOMIN - WARSZAWA 17991831 15413490 Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży bardzo ładnej dużej działki w miejscowość Majdan zaledwie 5 km od Centrum Wołomina !W STUDIUM UWARUNKOWAŃ MN1Przy działce woda, prąd, gaz, światłowód,W sąsiedztwie tereny zabudowy jednorodzinnej oraz tereny ...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 109 950 PLN

-
-
14050 m2
-
15759744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25343252 15759744 Zapraszam do zapoznania się z interesującą ofertą sprzedaży nieruchomości w Wołominie przy ulicy Chodkiewicza.Zapraszam na prezentację - zapisy pod nr. tel. 730900882UWAGA! - oferta zawiera wizualizację zewnętrzną domu. Dom o powierzchni użytkowej 21...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 400 000 PLN (5 000 zł/m2)

7
2
280 m2
1970
15734138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24813088 15734138 Gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie w Wołominie Na 65 m2 składa się:- oddzielna kuchnia- przestronny jasny salon- sypialnia- pokój - łazienka - toaleta- duży balkon- hall z dużą szafą w zabudowieFunkcjonalny układ pomieszczeń Mieszkanie wy...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

559 000 PLN (9 016 zł/m2)

3
1
62 m2
1989
15794172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26062694 15794172 Bardzo ciekawa nieruchomość w spokojnej części WołominaZ powodzeniem można przekształcić na dwa, lub nawet trzy oddzielne mieszkania, co da bardzo wysoki zwrot inwestycji w skali rokuStan do remontu!Jedna kondygnacja w stanie do odświeżeniaParter, dr...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

799 000 PLN (3 705 zł/m2)

6
1
215.66 m2
1999