• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Zawada

Znalezionych ofert: 64

10449297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 44245 10449297 Na sprzedaż dom w m. Zawada pow. Świecie o powierzchni całkowitej 240m 2 . Dom oddany do użytkowania w 2013r., położony jest na dużej zagospodarowanej działce 3005m 2 . Doskonała oferta dla rodziny wielopokoleniowej. Oferowana nieruchomość to w prakt...

Zawada (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pruszcz)

1 100 000 PLN (4 583 zł/m2)

9
3
240 m2
2013
15858022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże 3 pokoje zieleń 1/2h Kraków Kredyt bez wkładu 27137805 15858022 A3-12Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJIMieszkanie PROMOCJA - mieszkanie 57,3m2 w promocyjnej cenie 507 tysięcy.Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej drewnianej przyjaznej dl...

Zawada (Małopolskie, gm. Myślenice)

507 568 PLN (8 905 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15792940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26028358 15792940 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie zlokalizowane w Zawadzie.Nieruchomość mieszkanie o pow: 55,48 m2 + ogródek o pow: 56,53 m2 + 2 miejsca ...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

549 000 PLN (9 982 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15712606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24424460 15712606 Nowy dom wolnostojący 134,5 m² Zawada k. Myślenic Działka 7 ar Stan surowy otwarty Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym otwartym , o powierzchni 134,5 m², usytuowany na widokowej działce ...

Zawada (Małopolskie, gm. Myślenice)

595 000 PLN (4 440 zł/m2)

4
-
134 m2
2024
15681470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23857084 15681470 APARTAMENTY NA WZGÓRZACH – KAMERALNE OSIEDLE POD KRAKOWEM Zamieszkaj w otoczeniu zieleni, zaledwie 18 km od centrum Krakowa ATUTY INWESTYCJI: Kameralne osiedle – idealne dla osób ceniących spokój i prywatność Budynki wzniesione z wykorzystaniem na...

Zawada (Małopolskie, gm. Myślenice)

428 584 PLN (9 550 zł/m2)

2
1
44.88 m2
2024
15737935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24897576 15737935 DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ- ZABUDOWA MIESZKANIOWA JEDNORODZINNA ZAWADA, GM. SZYDŁOWO Na sprzedaż dwie działki gruntu (własność) o powierzchni łącznej 1553 m 2 zlokalizowana przy ścianie lasu w bardzo spokojnej części Zawady. Zgodnie z miejsc...

Zawada (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

279 000 PLN

-
-
1553 m2
-
14494349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15507 14494349 Zawada kPiły Przedmiotem oferty jest MALOWNICZO położona nieruchomość w bliskiej odległości od Piły. Są to dwie przylegające do siebie niezabudowane działki gruntu o pow. 4,8416ha (własność) Na działkę wydane są warunki zabudowy oraz pozwole...

Zawada (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

900 000 PLN

-
-
48416 m2
-
15826355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26647689 15826355 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Zawad...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15826389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26647691 15826389 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Zawad...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15826372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26647690 15826372 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Zawad...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15826324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26647687 15826324 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Zawad...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15826340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26647688 15826340 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Zawad...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025