• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Zgorzelec

Znalezionych ofert: 65

15807136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26362417 15807136 Oferujemy do kupienia nieduże, atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowo powstającym osiedlu Nova Północ w Zgorzelcu przy ul. Lubańskiej. Lokal o pow. 38,39 m2 położony na 2 piętrze 4- piętrowego nowoczesnego budynku z windą. Blok oddan...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

370 000 PLN (9 737 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15824662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26614292 15824662 Nowo wybudowany i wykończony pod klucz z częściowym umeblowaniem środkowy segment w zabudowie szeregowej 4 budynków. Powierzchnia użytkowa (wg. projektu) wynosi 91,0 m kw i obejmuje salon, kuchnię, wc, 3 sypialnie i łazienkę. Budynek położony na now...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

850 000 PLN (9 341 zł/m2)

4
-
91 m2
-
15225697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13214973 15225697 Funkcjonalny, wygodny, nowoczesny o klasycznej architekturze dom, w stanie deweloperskim z zasilaniem fotowoltaicznym. Budynek będzie stanowił odrębną nieruchomość - segment w zabudowie szeregowej 4 budynków, a jego powierzchnia użytkowa (wg...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

682 500 PLN (7 500 zł/m2)

4
-
91 m2
-
15223395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13145714 15223395 Funkcjonalny, wygodny, nowoczesny o klasycznej architekturze dom, w stanie deweloperskim z zasilaniem fotowoltaicznym. Budynek będzie stanowił odrębną nieruchomość - połowę bliźniaka z garażem w bryle, a jego powierzchnia użytkowa (wg. projektu) w...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

938 000 PLN (7 000 zł/m2)

5
-
134 m2
-
15723244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24631929 15723244 Po remoncie, do wydania od zaraz, w centrum miasta słoneczna kawalerka przerobiona na 2 pokoiki. Położona w Zgorzelcu przy ul. Boh. II AWP na IV piętrze w budynku wielorodzinnym. Powierzchnia lokalu wynosi 26,06 m2 i obejmuje 2 niewielkie pokoiki, ku...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

225 000 PLN (8 654 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15223390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13145715 15223390 Funkcjonalny, wygodny, nowoczesny o klasycznej architekturze dom, w stanie deweloperskim z zasilaniem fotowoltaicznym. Budynek będzie stanowił odrębną nieruchomość - połowę bliźniaka, a jego powierzchnia użytkowa (wg. projektu) wynosi 130,4 m k...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

912 800 PLN (7 022 zł/m2)

5
-
130 m2
-
15870068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27418425 15870068 Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Na sprzedaż dwa lokale położone na tej samej kondygnacji, posiadające wspólne wejście, co stwarza możliwość ich funkcjonalnego połączenia i użytkowania jako jednej całości. Pierwszy z lokali (po lewej stronie bu...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

459 000 PLN (3 586 zł/m2)

4
-
128 m2
-
15841957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26803010 15841957 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania 3 pokojowe, zadbane mieszkanie w centrum Zgorzelca przy ul. Bohaterów II AWP. Powierzchnia mieszkania wynosi 44,88 m2 i obejmuje pokój dzienny połączony z kuchnią z południową wystawą okien, d...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

339 000 PLN (7 705 zł/m2)

3
-
44 m2
-
15743677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25016091 15743677 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie położone w centrum Zgorzelca przy ul. Daszyńskiego. Powierzchnia mieszkania wynosi 48,30 m2 i obejmuje dwa pokoje z zachodnią wystawą okien, kuchnię, łazienkę z WC oraz przedp...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

199 000 PLN (4 146 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15461805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19096904 15461805 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania nieruchomość komercyjno-mieszkalna zlokalizowana w Zgorzelcu przy ul. Lubańskiej. Działka powierzchni 1266 m2 zabudowana jest nowym budynkiem warsztatu z mieszkaniem oraz wolnostojącym budynkiem mi...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 499 000 PLN (3 129 zł/m2)

3
-
479 m2
-
15741771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 24980963 15741771 DUŻA OBNIŻKA CENY! TERAZ TYLKO 599 tys. zł! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania wyjątkowo zlokalizowana nieruchomość inwestycyjna położona w centrum miasta Zgorzelca, przy ulicy Okrzei. Działka o powierzchni 75 m2 w całości zabudowan...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

599 000 PLN (4 792 zł/m2)

11
-
125 m2
-
15876046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27526300 15876046 Do sprzedania własnościowy magazyn o powierzchni 173m2.W ciągłej eksploatacji.Sieć komputerowa, monitoring, alarm z połączeniem do firmy ochroniarskiej, drzwi wejściowe z roletą zewnętrzną.Istnieje możliwość pozostawienia całej infrastruktury (regałó...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

499 000 PLN (2 884 zł/m2)

3
-
173 m2
-