• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Zgorzelec

Znalezionych ofert: 65

15700748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24197094 15700748 NOWA CENA CENTRUM MIASTA- UL. WARSZAWSKA- mieszaknie do remontu, przyjdź, zobacz i kup, cena do negocjacji. Oferujemy na sprzedaż przestronne, o dobrym układzie funkcjonalnym mieszkanie o powierzchni 63,05 m2. Przytulne M2 położone jest na 3 piętrze ...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

280 000 PLN (4 444 zł/m2)

2
-
63 m2
-
15583031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21838666 15583031 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość w spokojnej okolicy miasta przy ul. Zacisze z dala od zgiełku miasta. Na sprzedaż szereg środkowy w stanie surowym zamkniętym, położony na działce o pow. 0,0171ha. Nieruchomość wykonana z dobrej klasy materiałów,...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

745 000 PLN (4 806 zł/m2)

5
1
155 m2
2021
15840065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26764995 15840065 TEREN INWESTYCYJNY W SAMYM CENTRUM MIASTA NA SPRZEDAŻ Działka o pow. 8965 ha zgodnie z Uchwałą Rady Miasta Zgorzelec z dn. 27 marca 2007r. oznaczona symbolem E.10.UC- teren wielkopowierzchniowych obiektów handlowych o powierzchni powyżej 2000 m2, ni...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

5 049 000 PLN

-
-
8965 m2
-
15830908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26682508 15830908 Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,50 m2 ( po obrysie podłóg ok 52 m2 ) położone w centrum Zgorzelca . Lokal jednopoziomowy, znajdujący się na IV piętrze kamienicy przy ul. Wa...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

169 000 PLN (4 447 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15760398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25356847 15760398 NOWA OFERTA SPRZEDAŻY! Działka z rozpoczętą budową na sprzedaż, położona w Jerzmankach, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Teren, na którym rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego, nie podpiwniczonego, dwukondygnacyjnego : na któr...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

410 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15737606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24887686 15737606 Nowa oferta. Posiadamy do sprzedaży lokal mieszkalny, położony w Zgorzelcu, przy ul. Kościuszki. Klimatyczne mieszaknie położone jest na 2 piętrze i składa się z dwóch przestronnych pokoi ( 17,80 m2 i 18,00 m2), kuchni o pow. 10,30 m2 , która połączo...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

315 000 PLN (5 625 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15136321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 10676604 15136321 Oferujemy dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, położony w Zgorzelcu przy ul. Górniczej, z dala od zgiełku miasta. Budynek III kondygnacyjny o pow. mieszkalnej ok. 213 m2. Na Parterze znajduje się przedpokój, pokój oraz duży hol z zejściem na kondy...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

800 000 PLN (3 756 zł/m2)

6
-
213 m2
1988
15442478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18661510 15442478 Idealna oferta dla osób ceniących sobie komfort, przestrzeń i świetną lokalizację - wygoda mieszkaniowa połączona z łatwym dostępem do miejskich udogodnień!Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w kamienicy na trzecim piętrze w Zgorzelcu przy ulicy Cz...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

670 000 PLN (5 194 zł/m2)

4
1
129 m2
1910
15821832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26618283 15821832 Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania piękne mieszkanie z balkonem na I piętrze w Zgorzelcu. Nieruchomość jest w pełni umeblowana i zadbana , znajduje się na I piętrze 2-piętrowego bloku przy ul. Broniewskiego w Zgorzelcu....

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

265 000 PLN (7 794 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15782405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25842340 15782405 Do sprzedaży od zaraz,Lokal niemieszkalnyusługowygastronomiczny w którym od ćwierćwiecza był prowadzony Bar Alka, a wcześniej Luna. LOKALIZACJA:Budynek znajduje się przy jednej z większych i bardziej znanych ulic w Zgorzelcu - ul. Łużycka 16. NIERUCH...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

450 000 PLN (1 752 zł/m2)

8
-
256.9 m2
-
15478276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19457412 15478276 Świetna Inwestycja w Centrum Zgorzelca! Mieszkanie 66,8 m2 na 1. Piętrze - NOWA CENA: 369 000 zł Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo słoneczne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,8 m2, położone na pierwszym piętrze w k...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

369 000 PLN (5 591 zł/m2)

2
1
66 m2
-
15687205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23959330 15687205 Prezentujemy nieruchomość na nowoczesnym osiedlu w centrum Zgorzelca, które znajduję się na wschodniej części budynku -parter w nowopowstałym osiedlu Nova Północ.Nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o metrażu 55.67 m2, które da ci możliwość st...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

428 000 PLN (7 550 zł/m2)

3
1
56.69 m2
2025