• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 83

15891299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27894439 15891299 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - osiedle Bartodzieje Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej, położony na osiedlu Bartodzieje , jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście. Nieruchomość oferuje funkcjon...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 250 000 PLN (5 435 zł/m2)

6
2
230 m2
-
15508130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochodowy interes hostel - Obniżone koszty! 20126224 15508130 Andrzej MarczakTelefon 608 170 066Obiekt ENERGOOSZCZĘDNY został doinwestowany aby obniżyć koszty eksploatacji. Nowa instalacja fotowoltaiczna, pompa ciepła, kolektory słoneczne oraz zasobniki ciepłej wody w znaczący sposób obniżyły koszty oraz efekty...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

990 000 PLN (3 300 zł/m2)

8
4
300 m2
2000
15595043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PRZESTRONNY DOM 158m2 OSIEDLE GLINKI 22068896 15595043 OFERTA W NASZYM BIURZE!Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na osiedlu Glinki w Bydgoszczy.Przestronna nieruchomość o powierzchni 158 m2 oferuje komfortowe warunki do życia dla rodziny.Dom do remontu - według...

Bydgoszcz (Glinki-rupienica) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

998 000 PLN (6 316 zł/m2)

5
1
158 m2
1980
15864830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27276806 15864830 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w dzielnicy Piaski na działce 647m2 Opis nieruchomości - 150 m2 powierzchni użytkowej dwa piętra , dodatkowo zagospodarowane przyziemie ( dwa pokoje ) 1 piętro składa się z kuchni ...

Bydgoszcz (Piaski) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

909 000 PLN (6 060 zł/m2)

7
-
150 m2
-
15867936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom z dużą działką OPŁAWIEC-rzeka-las 27358567 15867936 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - dostępna tylko w Housing MarketNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Bydgoszczy - w spokojnej, zielonej dzielnicy Opławiec.To idealna propozycja dla osób szuk...

Bydgoszcz (Opławiec) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

999 900 PLN (6 060 zł/m2)

6
2
165 m2
2019
15866643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Połowa domu, Błonie 27322085 15866643 POŁOWA DOMU, 1. PIĘTRO,BYDGOSZCZ, BŁONIE,OGRÓD 440 mkw.Lokal mieszkalny na 1 piętrze połowa domu z osobnym wejściem i wjazdem na działkę 440 m2,Osiedle domków jedno i wielorodzinnych, na bydgoskim Błoniu.Mieszkanie składa się z:klatka schodowa,przedp...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

450 000 PLN (4 500 zł/m2)

3
1
100 m2
1960
15889981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27866381 15889981 NOWA OFERTA! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 62 m², położony na działce 479 m² w atrakcyjnej lokalizacji - Kapuściska. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Najważniejsze informacj...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

700 000 PLN (11 290 zł/m2)

11
-
62 m2
-
15879231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27610904 15879231 Na sprzedaż dom wolnostojący posadowiony na 670 metrowej działce, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Bielawy.W skład nieruchomości wchodzi:-dwukondygnacyjny budynek o powierzchni 220m2-pomieszczenie gospodarcze z garażem dwustanowiskowym o powierz...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 430 000 PLN (6 500 zł/m2)

6
-
220 m2
-
15879130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27608276 15879130 Na prawie 800 metrowej działce zaprojektowano budynek, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.Przestronna dwupiętrowa rezydencja o powierzchni użytkowej około 190 m2 posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń.Do dyspozycji przestro...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 200 000 PLN (11 579 zł/m2)

6
-
190 m2
1997
15851818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27020864 15851818 Na 799 metrowej działce zaprojektowano budynek, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.Przestronna dwupiętrowa rezydencja o powierzchni użytkowej około 190 m2 posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń.Do dyspozycji przestronny sal...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 200 000 PLN (11 579 zł/m2)

6
-
190 m2
1997
15844407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26835407 15844407 Na sprzedaż dom wolnostojący posadowiony na 670 metrowej działce, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Bielawy.W skład nieruchomości wchodzi:-dwukondygnacyjny budynek o powierzchni 220m2-pomieszczenie gospodarcze z garażem dwustanowiskowym o powierz...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 430 000 PLN (6 500 zł/m2)

6
-
220 m2
-
15872106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wykończony pod Klucz Segment Pod Skarpą 122m2 27485557 15872106 !!! NOWOCZESNY SEGMENT WYKOŃCZONY POD KLUCZ !!! !! Brak PCC !!Nowoczesny segment 5-pokojowy położony na kameralnym osiedlu Pod skarpą to idealna propozycja dla rozwijającej się rodziny, która ceni komfort, przestrzeń i wysoką jakość życia. Nieruchomo...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 223 215 PLN (10 026 zł/m2)

5
2
122 m2
2025