• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 83

15873084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Opławiec -240 m² 4 sypialnie-ogród zimowy 27511989 15873084 WYJĄTKOWY DOM W OPŁAWCU - ZIELEŃ, PRZESTRZEŃ I KOMFORTNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych części Bydgoszczy - Opławcu. To miejsce dla osób ceniących bliskość natury, ciszę oraz komfort życia...

Bydgoszcz (Opławiec) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 299 000 PLN (4 330 zł/m2)

5
1
300 m2
1978
15867600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twój dom w zielonej enklawie-Las, rzeka- OPŁAWIEC 27349442 15867600 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - dostępna tylko w Housing MarketNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Bydgoszczy - w spokojnej, zielonej dzielnicy Opławiec.To idealna propozycja dla osób szuk...

Bydgoszcz (Opławiec) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

699 900 PLN (6 086 zł/m2)

4
2
115 m2
2019
15876664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27544503 15876664 Polecam do zakupu piękną willę na Bielawach z dużą działką, 960 m 2 . Dwa wjazdy na posesję, jeden do garażu w bryle budynku, drugi na teren posesji, przy ogrodzie. Dom o powierzchni 180 m2. Na parterze: - salon z dużymi oknami z możliwością zain...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 565 000 PLN (14 250 zł/m2)

5
3
180 m2
2001
15865300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27292291 15865300 Na sprzedaż proponujemy atrakcyjny dwukondygnacyjny dom zlokalizowany na bydgoskim Szwederowie. Parter domu składa się z przestronnego salonu z kominkiem oraz wyjściem do ogrodu, sypialni, dużej kuchni z przejściem do spiżarni, łazienki z wc oraz ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

850 000 PLN (5 667 zł/m2)

4
2
150 m2
-
15454496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18942882 15454496 Na sprzedaż gotowa inwestycja! Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjnie zlokalizowaną kamienicę w ścisłym centrum Bydgoszczy o powierzchni 600m 2 z możliwością zwiększenia jej powierzchni zabudowy o dodatkowe 450m 2 . Nieruchomość usytuowana n...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 000 PLN (4 167 zł/m2)

11
-
600 m2
-
15729393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24761600 15729393 Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjny segment w doskonałej lokalizacji na bydgoskim Czyżkówku. Nieruchomość o powierzchni 108 m 2 z ogrodem (ok 200 m 2 ) oraz garażem w bryle budynku. Na parterze znajduje się przestronny, jasny salon z...

Bydgoszcz (Czyżkówko) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

950 000 PLN (8 796 zł/m2)

4
1
108 m2
-
15866982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27333080 15866982 Polecam do sprzedaży dwupiętrowy dom położony na działce o powierzchni 525 m2. W budynku znajdują się dwa niezależne 3- pokojowe mieszkania mieszkania ok.76 m2 każde. Mieszkania oraz klatka schodowa w stanie do remontu. Na tyłach posesji budynek gosp...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

999 999 PLN (5 319 zł/m2)

6
-
188 m2
1936
15704330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24261395 15704330 Polecam do sprzedaży nietuzinkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 100 m², położony na pograniczu osiedli Czyżkówko i Miedzyń w Bydgoszczy. Dom znajduje się na zadbanej działce z ogrodem, na której mieści się również garaż wolnos...

Bydgoszcz (Flisy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

650 000 PLN (6 500 zł/m2)

3
1
100 m2
1930
15313987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15531900 15313987 Na sprzedaż dwukondygnacyjna kamienica o powierzchni 218 m2. Składa się z 4 mieszkań: 2 mieszkania 2-pokojowe o powierzchni 42 m2 wyremontowane oraz 2 mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 64 m2 i 58 m2. Kamienica wyremontowana, klatka schodo...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

999 000 PLN (3 330 zł/m2)

11
-
300 m2
1900
15729394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24761607 15729394 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu bliźniaka z możliwością zamieszkania dwóch rodzin. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, zapewniając prywatność, a jednocześnie bliskość do wszelkich udogodnień miejskich. Dom składa się z trzec...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

599 000 PLN (3 698 zł/m2)

4
2
162 m2
-
15564961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21445579 15564961 Unikatowa kamienica nad Brdą z widokiem na WYSPĘ MŁYŃSKĄ Obiekt do generalnego remontu. Projekt przebudowy zaakceptowany przez konserwatora zabytków. Trzypiętrowa kamienica o pow. całkowitej 2200m² na działce o pow. 710m&...

Bydgoszcz (Stare miasto) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

4 950 000 PLN (2 250 zł/m2)

11
-
2200 m2
1771
15817979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645199 15817979 Dom o modernistycznej bryle, solidnej konstrukcji i dużym potencjale aranżacyjnym na pograniczu Siernieczka i Fordonu. Polecam do sprzedaży dwukondygnacyjny, w całości podpiwniczony dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 249 m², poło...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

890 000 PLN (3 574 zł/m2)

5
1
249 m2
1970