• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 92

15806827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jastrzębia Góra - przestronny pensjonat! 26353005 15806827 Pensjonat Inwestycja na sprzedaż - Jastrzębia Góra 700 m od plaży 55 miejsc noclegowychPoszukujesz gotowej, dochodowej inwestycji nad morzem?Na sprzedaż funkcjonujący, doskonale zlokalizowany pensjonat w jednej z najpopularniejszych miejscowości t...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 450 000 PLN (4 083 zł/m2)

12
3
600 m2
1970
12343811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 84124 12343811 Do sprzedaży dom z 2010 o powierzchni użytkowej 124m2 położony na dużej zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 3200m2 przy ścianie lasu. Rozkład domu:Parter-kuchnia umeblowana i wyposażona z oknem, jadalnia z salonem z kominkiem i wyjściem na duż...

Góra Kalwaria (Góra kalwaria) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 350 000 PLN (10 887 zł/m2)

4
-
124 m2
2010
15891289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27893943 15891289 Do sprzedaży PARTEROWY DOM WOLNOSTOJĄCY 154 m DZIAŁKA 1250 m GARAŻ 2-STANOWISKOWY BLISKO WARSZAWYNowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy , idealny dla rodziny szukającej prywatności i kontaktu z naturą, bez rezygnac...

Góra Kalwaria (Dobiesz) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 199 000 PLN (7 786 zł/m2)

4
2
154 m2
2025
15812202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26468761 15812202 Na sprzedaż parterowy dom w trakcie budowy 106,65 m działka 962 mNa sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni 104 m, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 962 m. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie...

Góra Kalwaria (Dobiesz) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

970 000 PLN (9 151 zł/m2)

4
1
106 m2
2026
15857137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy, parterowy dom marzeń pod lasem! 27114177 15857137 Nowoczesny dom przy lesie - gotowy do zamieszkania Sokola Góra 15 min od Aleksandrowa ŁódzkiegoSzukasz miejsca, gdzie można zwolnić tempo, a jednocześnie mieć miasto w zasięgu kilku minut? Ten dom może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż nowoczesny,...

Sokola Góra (Łódzkie, gm. Parzęczew)

799 360 PLN (11 755 zł/m2)

3
1
68 m2
2021
15840124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26767540 15840124 Funkcjonalny dom dla rodziny, idealny zarówno do mieszkania całorocznego jak i wypoczynku letniego ze względu na bliskość jezior i terenów rekreacyjnych. Dom położony we wsi Lipowa Góra Wschodnia, sąsiadującej ze Szczytnem.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: ...

Lipowa Góra Wschodnia (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

898 000 PLN (3 742 zł/m2)

4
-
240 m2
2008
15644965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23193944 15644965 Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący - Miedziana Góra, pow. użytkowa 189,8 m². Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w spokojnej i malowniczej części Miedzianej Góry - zaledwie kilk...

Miedziana Góra (Świętokrzyskie, gm. Miedziana Góra)

1 050 000 PLN (4 118 zł/m2)

5
2
255 m2
2003
15771124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25570472 15771124 Nieruchomość położona na tzw. parceli w Górze Kalwaria okolice centrum miasta blisko sklepy szkoła przystanek autobusowy , stacja kolejowa i inne usługi. Dom solidnie zbudowany , powierzchnia zabudowy 120m2 , powierzchnia całkowita 215 m2 ( pięć pok...

Góra Kalwaria (Centrum) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 600 000 PLN (13 333 zł/m2)

5
2
120 m2
-
15778415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25751427 15778415 Dom wolnostojący w spokojnej, zielonej części Łysej Góry, z szybkim dojazdem do Krakowa, Bochni i Tarnowa. Nieruchomość o powierzchni ok. 168 m² posadowiona na działce ok. 900 m², z ładnym widokiem na okoliczne wzg&amp...

Łysa Góra (Małopolskie, gm. Dębno)

590 000 PLN (3 512 zł/m2)

5
2
168 m2
1985
15835659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek przy lesie w sercu Kaszub 27653374 15835659 Nowy, całoroczny domek 50 m² na Kaszubach 500 m od plaży las, cisza, naturaNa sprzedaż nowoczesny, świeżo wykończony domek całoroczny o powierzchni 50 m², położony na przestronnej działce 695 m² w sercu Kaszub - jednego z najpiękniejszych i najbard...

Bukowa Góra (Pomorskie, gm. Sulęczyno)

620 000 PLN (12 400 zł/m2)

3
1
50 m2
-
15694092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24076567 15694092 Kupujący NIE PŁACI PROWIZJI! Są miejsca, w których od pierwszego kroku czujesz spokój, bezpieczeństwo i domową atmosferę.Ten wolnostojący dom położony w zielonych, sielskich Barcikowicach jest właśnie takim miejscem – gotowy, by zamieszkać i zacząć n...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 249 000 PLN (9 041 zł/m2)

4
1
138.15 m2
2019
15634026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22908317 15634026 DOM Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM 3 NIEZALEŻNE MIESZKANIA RACULKA, ZIELONA GÓRAPROMOCJA CENOWA - NOWA CENA - 950 tys.zł.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie bliźniaczej położona w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych części ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

950 000 PLN (4 750 zł/m2)

7
4
200 m2
1999