• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 92

15767038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25517006 15767038 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej Zielona Góra, Jędrzychów!Oferujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i cenionej części Zielonej Góry Jędrzychów. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilkadziesiąt me...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 190 000 PLN (4 760 zł/m2)

6
2
250 m2
2015
15697726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24135964 15697726 Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko w Lisiej Górze pod Dygowem dom w stanie surowym otwartym (brakuje tylko drzwi zewnętrznych) + zabudowania na dużej działce 9565 m²!Szukasz miejsca z potencjałem, przestrzenią i klimatem prawdziwej wiejskiej sielanki? ...

Lisia Góra (Zachodniopomorskie, gm. Dygowo)

699 000 PLN (4 854 zł/m2)

4
3
144 m2
2020
15844815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26846732 15844815 Dom w pięknej okolicy, położony wśród drzew w pierwszej linii, 120m od jezioraOsada kilkunastu nowych domów na ogrodzonym i monitorowanym terenie.Prywatna plaża i pomost (udziały we własności).Na parterze przestronny salon z aneksem kuchennym i łazie...

Kozia Góra (Warmińsko-Mazurskie, gm. Łukta)

699 000 PLN (10 279 zł/m2)

3
1
68 m2
2022
15823583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe, gotowe bliźniaki zaledwie 600 m. od morza 26651308 15823583 Niepowtarzalne osiedle domów bliźniaczych położonych w malowniczej lokalizacji - w Rozewiu tuż przy Jastrzębiej Górze, przy ulicy Garnizonowej, zaledwie 600 metrów od plaży. Dom gotowy do odbioru i wykończony pod klucz. Sprzedaż bez podatku PCC. Pomi...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

985 000 PLN (16 417 zł/m2)

3
2
60 m2
2025
15863571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27252217 15863571 Twój własny dom w cenie mieszkania w Zbylitowskiej Górze - tuż przy granicy Tarnowa Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę, która stanowi idealną alternatywę dla zakupu mieszkania w bloku. Jeśli marzysz o w...

Zbylitowska Góra (Małopolskie, gm. Tarnów)

379 000 PLN (4 622 zł/m2)

3
-
82 m2
1950
15706877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24309935 15706877 NOWA GÓRA GMINA KRZESZOWICE,DOM NA 8 AROWEJ DZIAŁCEBiuro nieruchomości Inwest-Lokum oferuje do sprzedania budynek mieszkalny w miejscowości NOWA GÓRA w gminie Krzeszowice powiat krakowski. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej - z dachem dwuspad...

Nowa Góra (Małopolskie, gm. Krzeszowice)

299 000 PLN (2 990 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15850192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piętro domu z ogrodem i widokiem na Karkonosze 26989966 15850192 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS W BIURZE!!!Opiekun :Dorota Kołttel:533 620 660Proponuję sprzedaż części domu z ogrodem - 4 pokoje, 103,25 m², Sobieszów z widokiem na Zamek Chojnik i Śnieżne Kotły.Na sprzedaż część domu położona na pierwszym piętrze domu ...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

460 000 PLN (4 466 zł/m2)

4
1
103 m2
1939
15881345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Propozycja dla inwestora | Jastrzębia Góra | 306m2 27629311 15881345 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż przestronny, 3-kondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni 306 m2 położony w spokojnej części Jastrzębiej Góry, zaled...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 850 000 PLN (6 046 zł/m2)

12
5
306 m2
1980
15888125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27803130 15888125 Dom wolnostojący 209 mkw, Konstancin – Jeziorna, SolecOferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 209 mkw, położony na kameralnym osiedlu w miejscowości Solec, tuż obok Konstancina-Jeziorny. Nieruchomość usytuowana jest...

Góra Kalwaria (Solec) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 740 000 PLN (8 325 zł/m2)

5
2
209 m2
2013
15860223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181275 15860223 Super okazja dla inwestora!!! Oferujemy do sprzedaży gotowy dom gościnny na Podhalu, w miejscowości Czarna Góra, gmina Bukowina Ttarzańska. Atrakcyjne miejsce pod względem turystycznym, widok na całe pasmo Tatr. Lokalizacja pozwala na swobodne korzy...

Czarna Góra (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

1 999 000 PLN (4 782 zł/m2)

12
-
418 m2
2017
15845744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26866556 15845744 NA SPRZEDAŻ LOKAL MIESZKALNY W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYMJAKOŚĆ WYKORZYSTANYCH MATERIAŁÓW, ZAKRES PRAC WYKOŃCZENIOWYCH ORAZ ZASTOSOWANIE PRAKTYCZNYCH DODATKÓW, W ZNACZNYM STOPNIU PRZEWYŻSZA JAKOŚĆ WIĘKSZOŚCI DOSTĘPNYCH OFERT SPRZEDAWANYCH DO...

Borowa Góra (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (4 631 zł/m2)

4
1
149 m2
2026
15844428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26836985 15844428 NA SPRZEDAŻ LOKAL MIESZKALNY W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYMOFERTA ZAWIERA PRZYKŁADOWE WIZUALIZACJE !JAKOŚĆ WYKORZYSTANYCH MATERIAŁÓW, ZAKRES PRAC WYKOŃCZENIOWYCH ORAZ ZASTOSOWANIE PRAKTYCZNYCH DODATKÓW, W ZNACZNYM STOPNIU PRZEWYŻSZA JAKOŚĆ WIĘ...

Borowa Góra (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (4 631 zł/m2)

4
1
149 m2
2026