• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Huta

Znalezionych ofert: 15

15398116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parterowy dom z dużą działką Stara Huta 17646267 15398116 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, parterowego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 189 m², położonego w miejscowości Stara Huta w gminie Przywidz. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, zagospodarowanej działce o ...

Stara Huta (Pomorskie, gm. Przywidz)

2 290 000 PLN (12 116 zł/m2)

5
2
189 m2
2022
15206135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12580872 15206135 Na sprzedaż 3 - pokojowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 111,48 m2 (pow. całkowita ok . 134,31) z basenem, zlokalizowany na działce o pow. 598 m2 w Hucie Podłysica, gm. Bieliny . W skład domu wchodzą: Parter: Przedsi...

Huta Podłysica (Świętokrzyskie, gm. Bieliny)

1 100 000 PLN (8 209 zł/m2)

3
2
134 m2
2022
15891286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek na sprzedaż Sycowa Huta 27894413 15891286 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Dom z Duszą w Sercu Kaszub - Sycowa HutaSzukasz ucieczki od miejskiego zgiełku? Marzy Ci się własny azyl blisko natury, który urzą...

Sycowa Huta (Pomorskie, gm. Kościerzyna)

325 000 PLN (7 558 zł/m2)

2
1
43 m2
1988
15707997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący blisko jeziora Przywidz 24333905 15707997 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Dom w miejscowości Huta Dolna ul. Dąbrowa z klimatem w otoczeniu natury Działka 2000 m² Blisko jeziora GłębokiegoNa sprzedaż wyj...

Huta Dolna (Pomorskie, gm. Przywidz)

990 000 PLN (9 000 zł/m2)

6
2
110 m2
2012
15861412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27206548 15861412 Dom wolnostojący z ogrodem i dwoma tarasami Huta Żabiowolska, 138 m², blisko S8Dom z 2005 roku, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania, na działce 1000 m². Bardzo szybki dojazd do S8 (ok. 2 min), co zapewnia sprawną komunikację z Warszawą. Dużym atut...

Huta Żabiowolska (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 380 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
1
138 m2
2005
15812604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26538850 15812604 Wyjątkowy dom położony w jednej z najbardziej malowniczych części Kaszub – w Borzestowskiej Hucie, zaledwie 100 metrów od Jeziora Raduńskiego Dolnego. To propozycja dla osób, które marzą o codziennym kontakcie z naturą, ciszy i przestrzeni, a jednocz...

Borzestowska Huta (Pomorskie, gm. Chmielno)

1 299 000 PLN (8 119 zł/m2)

5
-
160 m2
1979
15642370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem- Grabowska Huta 23100303 15642370 Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Grabowska Huta.Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Grabowska Huta. Nieruchomość idealna dla dużej rodziny lub jako inwestycja ...

Grabowska Huta (Pomorskie, gm. Nowa Karczma)

539 000 PLN (3 993 zł/m2)

7
2
135 m2
1975
15876967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27559289 15876967 Dom wolnostojący w Żabiej Woli Powierzchnia całkowitej ok. 147 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1400m2.Rozkład domu :- Wiatrołap 2,3m2- Hall 5,0m2- WC 1,2m2- Kuchnia 12,2m2- Spiżarnia 4,7m2- Salon 57,4m2- Sypialnia 17,7m2- Garderoba 8,0m2- Syp...

Huta Żabiowolska (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

890 000 PLN (6 054 zł/m2)

3
-
147 m2
2009
15869801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad jeziorem z cudownym widokiem. 27409194 15869801 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.AtutyDom nad jeziorem, z cudownym widokiem z bezpośrednim dostępem do jezioraLokalizacjaDom znajduje się 50 metrów od linii brzego...

Borzestowska Huta (Łączyńska huta) (Pomorskie, gm. Chmielno)

1 497 000 PLN (7 485 zł/m2)

6
3
200 m2
1985
15787354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piekny dom Kaszuby Marszewska Góra 25926291 15787354 ATUTY:- Cena zawera budowę nowoczesnego energooszczędnego domu szkieletowego- cicha i spokojna okolica- dobry dojazd do Trójmiasta (20-25 minut)Zamieszkaj w pięknym, całorocznym domu w sercu lasów, blisko jezior, gdzie cisza i spokój łączą się z komf...

Huta Dolna (Pomorskie, gm. Przywidz)

399 000 PLN (11 400 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15666680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gospodarstwo z Domem i Ogrodem 23588800 15666680 Urokliwe gospodarstwo w cichym i spokojnym miejscu - idealne pod agroturystykę lub stadninęNa sprzedaż wyjątkowe gospodarstwo o ogromnym potencjale, położone w malowniczej i zacisznej lokalizacji, z dala od innych zabudowań, w otoczeniu łąk i pól upr...

Huta (Kujawsko-Pomorskie, gm. Koronowo)

750 000 PLN (723 zł/m2)

2
1
1037 m2
1980
15795642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna cena! Dom w Klukowej Hucie! // Kaszuby 26101516 15795642 Na sprzedaż przestronny budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 80 m2,wybudowany w 2021roku.Dom znajduje się w Klukowej Hucie, powiat kartuski, gmina Stężycaul. Rzemieślnicza 4B✔ dom składa się z dwóch k...

Klukowa Huta (Pomorskie, gm. Stężyca)

750 000 PLN (5 282 zł/m2)

4
2
142 m2
2021