• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Huta

Znalezionych ofert: 15

15822575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26596214 15822575 KLIMATYCZNY DOM NA SPRZEDAŻ W SERCU GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH LOKALIZACJANieruchomość położona jest w miejscowości Huta Nowa, w gminie Bieliny, w samym sercu Gór Świętokrzyskich. Lokalizacja zapewnia spokój, bliskość terenów leśnych i atrakcji turystycznyc...

Huta Nowa (Świętokrzyskie, gm. Bieliny)

570 000 PLN (4 560 zł/m2)

4
-
125 m2
2002
15551347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne, nowe domy Kościerzyna, Sycowa Huta 20986193 15551347 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera.Z przyjemnością  przedstawiam państwu naszą najnowszą ofertę deweloperską w malowniczej Sycowej Hucie. W ramach projektu powstał...

Sycowa Huta (Pomorskie, gm. Kościerzyna)

1 050 000 PLN (8 750 zł/m2)

4
2
120 m2
2024
15530816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM z STAWEM na Kaszubach - Grabowska Huta 20625813 15530816 DOM z STAWEM  na Kaszubach w Grabowskiej Hucie w cichej i spokojnej okolicy   IDEALNY DLA RODZINY Z DZIEĆMI !LOKALIZACJA:Dom znajduje się w Grabowskiej Hucie gm Nowa Karczma powiat kościerski. 18 km od Kościerzyny, 50 km od Gdańska. Miejsce doskonale...

Grabowska Huta (Pomorskie, gm. Nowa Karczma)

999 000 PLN (9 794 zł/m2)

5
2
102 m2
2020