• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Iwiny

Znalezionych ofert: 17

15894111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27925533 15894111 Otoczenie nieruchomości: Iwiny to dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona w gminie Siechnice, bezpośrednio przy południowo-wschodniej granicy Wrocławia. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnej, kameralnej przestrzeni do życia, z ...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 199 000 PLN (7 837 zł/m2)

5
2
153 m2
2027
15894107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27923652 15894107 Otoczenie nieruchomości: Iwiny to dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona w gminie Siechnice, bezpośrednio przy południowo-wschodniej granicy Wrocławia. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnej, kameralnej przestrzeni do życia, z ...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 499 000 PLN (9 797 zł/m2)

5
2
153 m2
2026
15894110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27925532 15894110 Otoczenie nieruchomości: Iwiny to dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona w gminie Siechnice, bezpośrednio przy południowo-wschodniej granicy Wrocławia. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnej, kameralnej przestrzeni do życia, z ...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 299 000 PLN (8 490 zł/m2)

5
2
153 m2
2027
15887656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27789926 15887656 Wysoki Standard! 5pok Garaż w bryle!.INWESTYCJA O PODWYŻSZONYM STANDARDZIEBEZ PROWIZJI BEZ PCCPolecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, zielonej części Iwin (gmina Siechnice), zaledwie 1 km od granicy Wrocła...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 198 999 PLN (7 919 zł/m2)

5
3
151.4 m2
2026
15893706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27917540 15893706 Dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy, dwukondygnacyjny o powierzchni łącznej 103,02m2 + poddasze nieużytkowe, dom z działką o powierzchni 149m2. DOM zaprojektowany jest w wygodny, ergonomiczny sposób i posiada: ...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

1 099 000 PLN (10 670 zł/m2)

5
2
103 m2
2026
15893728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27917539 15893728 REZERWACJA OFERTY Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni 187,77m2. Dom ma klasyczny ...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

1 149 000 PLN (9 418 zł/m2)

4
3
122 m2
2026
15893207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27904111 15893207 Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni 239,31m2. Dom ma klasyczny układ, dwupoziomowy ze strefa dzienną...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

1 299 000 PLN (10 648 zł/m2)

4
3
122 m2
2026
15893205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27904110 15893205 Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 z garażem 16,10m2 oraz poddaszem nieużytkowym o pow. 29,30m2 ŁĄCZNIE można uzyskać aż 151,48m2 dom!. Dom zbudowany na dużej działce o powierzchni 383,61m2. Dom ma klas...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

1 499 000 PLN (12 287 zł/m2)

4
3
122 m2
2026
15887662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27790124 15887662 Nowoczesny dom szeregowy w Iwinach gotowy do odbioru, z ogródkiem i garażemOpiekun oferty:Izabela Wójcik602 10 602Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej i zielonej części Iwin. Inwestycja została już oddana do użytku ...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 190 000 PLN (10 531 zł/m2)

4
2
113 m2
2026
15888208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27806912 15888208 Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni 187,77m2. Dom ma klasyczny układ, dwupoziomowy ze strefa dzienną...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

1 199 000 PLN (9 828 zł/m2)

4
2
122 m2
2027
15629858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22839263 15629858 REZERWACJA OFERTY Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za „sąsiadów” cisz...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

980 000 PLN (7 717 zł/m2)

5
3
127 m2
2026
15883978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27691753 15883978 Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za „sąsiadów” ciszę i spokój. Bliskość Wrocławia, a zar...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

960 000 PLN (7 559 zł/m2)

5
3
127 m2
2026