• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Iwiny

Znalezionych ofert: 17

15847459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26915604 15847459 Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za „sąsiadów” ciszę i spokój. Bliskość Wrocławia oraz P...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

933 597 PLN (7 351 zł/m2)

5
3
127 m2
2026
15847422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26914375 15847422 Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za „sąsiadów” ciszę i spokój. Bliskość Wrocławia, a zar...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

960 000 PLN (7 559 zł/m2)

5
3
127 m2
2026
15795957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26109920 15795957 Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej, zielonej okolicy na pograniczu Jagodna i Brochowa. To idealna propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, wygody oraz bliskości natury,...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

990 000 PLN (8 413 zł/m2)

5
-
117.67 m2
2026
15792143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Bliźniak/ 4-5 pokoi/ ogródek/garaż 26006621 15792143 Idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortu i spokojuPrzedstawiam przestronny bliźniak o powierzchni 122m2 w atrakcyjnej lokalizacji - Iwiny, tuż przy granicy Wrocławia. To wyjątkowa okazja dla osób ceniących komfort życia w zielonym, spokojny...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 149 000 PLN (9 418 zł/m2)

6
2
122 m2
2026
15238142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom_Skrajny_Brochów_Widok_Na_Łąkę 13531612 15238142 Na sprzedaż piękny szereg skrajny z widokiem na tereny zieloneTuż przy granicy miasta!Oddanie: Czerwiec 2024W cenie: -monitoring-ogrzewanie podłogowe-wideodomofony-rekuperacjaKameralna i rodzinna inwestycja. Osiedle tworzą 4 szeregi budynków o niskie...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

999 000 PLN (6 244 zł/m2)

5
2
160 m2
2023