• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Katowice Oswobodzenia

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Oswobodzenia

Znaleźliśmy 18 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Katowice

15866664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27323316 15866664 Polecamy do sprzedaży piętrowy dom o powierzchni użytkowej ok. 140 m2, usytuowany na działce o powierzchni 559 m2 położony w Katowicach dzielnica Brynów. Budynek wybudowany w 1973 roku z cegły, otynkowany, dach pokryty papą termozgrzewalną. Działka o...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

1 800 000 PLN (10 588 zł/m2)

8
3
170 m2
1973
15583886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem! Przestronny, dwa odrębne lokale, dobry pod działalność gospodarczą, duża działka! 21855828 15583886 Oferujemy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący, zlokalizowany w dobrze skomunikowanej części miasta. Budynek jest w całości podpiwniczony, posiada parter, piętro oraz poddasze. POWIERZCHNIA Na nieruchomość wg dokumentacji o powierzchni ok.228m...

Katowice (Szopienice), Lwowska

1 150 000 PLN (5 044 zł/m2)

7
2
228 m2
-
15888724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27821483 15888724 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJILokalizacja: Katowice – Zarzecze ul. Grota Roweckiego, druga linia zabudowyPowierzchnia domu: 225 m²Powierzchnia działki: 926 m²Cena: 1 487 000 zł⸻Kluczowe atuty:LokalizacjaKatowice – Zarzecze, jedna z najbardzie...

Katowice (Zarzecze) (Śląskie, gm. Katowice)

1 487 000 PLN (6 609 zł/m2)

5
-
225 m2
-
15843727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26813388 15843727 Opiekun ofertyWojciech Zająctel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej, wyremontowanej kamienicy, 10 min od samego centrum Katowic.Kamienica z lokalem użytkowym i mieszkaniami, położona w Katowicach przy jednym z głównych depta...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

2 300 000 PLN (5 502 zł/m2)

10
4
418 m2
-
15890358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27875894 15890358 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBezpośrednio od właścicielaDom 154 m² w Katowicach (Dąbrówka Mała)Tytuł: Okazja: Przestronny dom 154 m² w Katowicach – Dąbrówka Mała, ul. Biniszkiewicza 57Opis:Na sprzedaż dom o powierzchni 154 m², położon...

Katowice (Dąbrówka mała) (Śląskie, gm. Katowice)

900 000 PLN (5 844 zł/m2)

6
-
154 m2
1995
15892444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898775 15892444 Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom dwukondygnacyjny w prestiżowej lokalizacji tuż przy Parku Kościuszki w KatowicachNieruchomość położona jest w jednej z najbardziej pożądanych części Katowic w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dostę...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
-
250 m2
1990
15728123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24734073 15728123 Szukasz komfortowego domu z kawałkiem zieleni w dobrej lokalizacji?Ta nieruchomość to strzał w dziesiątkę!Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej ok. 120 m², położony na działce o powierzchni 240 m², w jednej z najbardziej posz...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

1 000 000 PLN (7 143 zł/m2)

5
1
140 m2
1990
15746470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25083967 15746470 Dom z charakterem w Katowicach-Zarzeczu – elegancja, wygoda i bliskość naturyW jednej z najbardziej kameralnych i zielonych dzielnic Katowic – Zarzeczu – czeka na nowych właścicieli wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej. To przestrzeń, w której codzi...

Katowice (Zarzecze) (Śląskie, gm. Katowice)

1 500 000 PLN (9 259 zł/m2)

5
2
162 m2
2016
15831048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26685774 15831048 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel.602 101 602Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą na sprzedaż całość dwóch identycznych segmentów w zabudowie bliźniaczej (bliźniak) o łącznej powierzchni użytkowej ok. 220 m, u...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 000 PLN (11 364 zł/m2)

6
4
220 m2
1978
15752508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom lokal usługowy 25166931 15752508 Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość z dużym potencjałem. Kameralna kamienica położona na działkach o łącznej powierzchni 677 m2, powierzchnia zabudowy 182,63 m2. Budynek znajduje się w dzielnicy Janów w obrębie ulic Oswobodzenia i Grod...

Katowice (Janów) (Śląskie, gm. Katowice)

745 000 PLN (4 071 zł/m2)

1
1
183 m2
-
15872269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 27488971 15872269 Na sprzedaż luksusowa rezydencja w prestiżowej dzielnicy Katowic - Podlesie Oferuję wyjątkową nieruchomość o powierzchni ok. 300 m², położoną na działce ok. 1200 m², w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach - Po...

Katowice (Podlesie) (Śląskie, gm. Katowice)

2 720 000 PLN (9 067 zł/m2)

6
3
300 m2
2026
15688222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23981017 15688222 LOKALIZACJADoskonale skomunikowana, blisko Centrum, usług, oświaty - w pobliżu znajdują się szkoły, sklepy, oraz liczne punkty usługowe.Dobrze skomunikowana zarówno z komunikacją miejską, jak i samochodową. Dodatkowo, w okolicy są liczne tereny zielo...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

875 000 PLN (2 976 zł/m2)

8
5
294 m2
1890