• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 49

15718476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552625 15718476 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom z dwoma osobnymi wejściami - świetne rozwiązanie dla wielopokoleniowej rodziny !!!Główne atuty nieruchomości:- ŚWIETNA LOKALIZACJA- SPOKOJNA OKOLICA- BLISKO CENTUM MIASTA- GARAŻ W BRYLE BUDYNKU- ROZBUDOWA...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 049 000 PLN (6 171 zł/m2)

8
2
170 m2
1997
15869121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27401497 15869121 Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w Kołobrzegu ul. Szczecińska (Zieleniewo)GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- DOM O POWIERZCHNI 250 m² NA DUŻEJ DZIAŁCE 1503 m²- WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA GOTOWY DO WPROWADZENIA- OGRZEWANIE PODŁOGOWE W CAŁY...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 099 000 PLN (8 396 zł/m2)

5
2
250 m2
2016
15108623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9995088 15108623 Domy o funkcjonalnym układzie w zabudowie szeregowej w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu! Oferujemy domy szeregowe w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 100 mkw.Ta oferta stwarza możliwość zamieszkania we własnym domu w Kołobrzegu w cenie mieszkania....

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

809 000 PLN (6 915 zł/m2)

4
2
117 m2
2023
15411863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17940868 15411863 Dom wykończony w wysokim standardzie z pełnym wyposażeniem, gotowy do zamieszkania NA KAMERALNYM OSIEDLU W KOŁOBRZEGUGłówne atuty nieruchomości: ŚWIETNA LOKALIZACJA BLISKO CENTRUM MIASTA SPOKOJNA OKOLICA GARAŻ W BRYLE BUDYNKU ROZBUDOWANA IFRASTR...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 440 000 PLN (10 992 zł/m2)

5
1
131 m2
2021
15417544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18076184 15417544 Dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w Kołobrzegu przy ul. Szmaragdowej z poddaszem użytkowymGłówne atuty nieruchomości:• 1500m DO PLAŻY• CICHA I SPOKOJNA OKOLICA• GARAŻ W BRYLE BUDYNKU• DUŻY TARAS DO WYPOCZYNKU• TEREN OGRODZONY Z BRAMĄ AUTOMATYCZN...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

999 000 PLN (4 562 zł/m2)

4
2
219 m2
2000
14018839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23504 14018839 Dom w zabudowie szeregowej, w centrum Kołobrzegu przy ul. ŁużyckiejGłówne atuty nieruchomości:• ŚWIETNA LOKALIZACJA• CENTRUM MIASTA• MOŻLIWOŚĆ WYKORZYSTANIA BUDYNKU POD WYNAJEM POKOI• GARAŻ W BRYLE BUDYNKU• ROZBUDOWANA IFRASTRUKTURA W OKOLICYNierucho...

Kołobrzeg (Słowiańska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 230 000 PLN (4 920 zł/m2)

10
7
250 m2
1970
14328970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 123272 14328970 Wspaniały dom dla rodziny, z pokojami do wynajęcia Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom podpiwniczony o powierzchni 280 m kw., usytuowany na działce o powierzchni 569 m kw. z pokojami do wynajęcia. Od frontu znajduje się część mieszkalna właści...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 990 000 PLN (7 107 zł/m2)

12
1
280 m2
1937
15373575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17082479 15373575 Piękny dom - a raczej luksusowa rezydencja.Budynek wykonany wg. indywidualnego niepowtarzalnego projektu na zamówienie inwestora we współpracy z architektem wnętrz.Wolnostojący dom na działce o pow. 1344 m2 ogrodzonej i obsadzonej piękną zielenią daj...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 950 000 PLN (4 333 zł/m2)

8
-
450 m2
2000
13293164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 31089 13293164 Stylowy i przestronny dom położony w Zachodniej części Kołobrzegu o doskonałej lokalizacji w cichej i spokojnej okolicy 1500m od plaży i centrumDom dwukondygnacyjny o powierzchni 380m2 położony na działce o powierzchni 453m2 w zabudowie bliźniaczejBu...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 400 000 PLN (3 684 zł/m2)

9
3
380 m2
1976
13854607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 31127 13854607 Dom wolno stojący w spokojnej okolicy Kołobrzegu 1000 metrów od morza o powierzchni 380m2 położony na działce o powierzchni 670m2 Nieruchomość idealna pod wynajem sezonowyObecnie udokumentowany dochódDom dwupiętrowy - składa się z 14 pokoi , 9 łazien...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 200 000 PLN (3 158 zł/m2)

12
5
380 m2
1970
15868328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27379225 15868328 Komfortowy dom dla rodziny, wysoki standard, pełne wyposażenie, gotowy do zamieszkania!Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, położony w spokojnej i kameralnej okolicy, a jednocześnie w dogodnej odległości od centrum miasta. To idealna propozycja d...

Kołobrzeg (Witkowice) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 699 000 PLN (11 717 zł/m2)

4
2
145 m2
2024
15883662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27675382 15883662 Dom 143 m² - Działka 350 m² - System Hybrydowy Premium Standard Move-in Ready Szukasz niezależności, której nie da Ci apartament w centrum, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Ta nieruchomość to idealna alternatywa dla drogich mieszkań w ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 599 000 PLN (11 172 zł/m2)

4
2
143.12 m2
2020