• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 49

15835070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26858983 15835070 Dom 143 m² - Działka 350 m² - System Hybrydowy Premium Standard Move-in Ready Szukasz niezależności, której nie da Ci apartament w centrum, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Ta nieruchomość to idealna alternatywa dla drogich mieszkań w ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 599 000 PLN (11 172 zł/m2)

4
2
143.12 m2
2020
15750216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25118521 15750216 Zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości położonej w spokojnej miejscowości Stramnica, zaledwie 5 kilometrów od urokliwego Kołobrzegu i jego pięknych plaż. Ten obszerny dom o powierzchni użytkowej 389 m² oferuje nieograniczone możliwości a...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 900 000 PLN (7 494 zł/m2)

8
-
387 m2
2021
15764494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25451434 15764494 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-piętrowego domu zlokalizowanego w cichej i spokojnej dzielnicy Kołobrzegu. To idealna propozycja dla dużej rodziny, a także świetna inwestycja pod wynajem lub podział na niezależne lokale.Kluczowe Atu...

Kołobrzeg (Radzikowo) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 399 000 PLN (5 596 zł/m2)

7
3
250 m2
2006
15750204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25118560 15750204 Na sprzedaż dom w Kołobrzegu przy ul. Wenus w stanie surowym otwartym, 2,5 km czyli 4 min od centrum Kołobrzegu, 4,5 km - 7 minut od morza.Podstawowe informacje:- działka 388 m2- Dom wolnostojący z garażem- projekt Dana 2 extradom- budowa 2025 roku, ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

880 000 PLN (6 423 zł/m2)

5
-
137 m2
2025
15779136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25765687 15779136 Dom położony w spokojnej części Kołobrzegu, przy ul. Słowiańskiej – boczna ulica z zabudową jednorodzinną, z której łatwo dostać się do centrum i nad morze. W zasięgu kilku minut są sklepy, szkoła, przedszkole, apteka i przystanki komunikacji miejski...

Kołobrzeg (Lęborskie) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 650 000 PLN (7 333 zł/m2)

9
3
225 m2
1998
15811237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Energooszczędny dom nad morzem! 26428030 15811237 Nowoczesny dom energooszczędny nad morzem - Ustronie MorskieNa sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom w Ustroniu Morskim, położony w pierwszym etapie kameralnego, ekologicznego osiedla. Idealna propozycja dla osób szukających domu nad morzem - do zamies...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

989 000 PLN (5 958 zł/m2)

5
3
166 m2
2025
15428690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18359855 15428690 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Budzistowie — miejsca o ogromnym potencjale inwestycyjnym, które może stać się prestiżowym hotelem, eleganckim centrum eventowym lub ekskluzywną przestrzenią wypoczynkową.Ta niezwykła posiad...

Kołobrzeg (Budzistowo) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 200 000 PLN (4 776 zł/m2)

12
10
670 m2
1820
15882049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27657116 15882049 Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący położony w Kołobrzegu na dzielnicy Radzikowo w odległości zaledwie 3 km od centrum miasta jak i od morza.Główne atuty:# świetna lokalizacja# atrakcyjna cena# dom wolnostojący# dom podpiwniczony# ładnie zago...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 350 000 PLN (6 750 zł/m2)

7
3
200 m2
1995
14642665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 51221 14642665 Na sprzedaż segment środkowy domu numer 10A - w cenie 1.099.000 zł !!!Segment zewnętrzny 14B, z działką o pow. 501 m2 - w cenie 1.250.000 zł ( do negocjacji)Dom w stanie developerskim, gotowe do wydaniaNieruchomość jest idealną alternatywą dla drogic...

Kołobrzeg (Sienkiewiczowskie) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 099 000 PLN (8 519 zł/m2)

5
-
129 m2
2024
14546347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 51216 14546347 Na sprzedaż dom w Segmencie nr 3 , Budynek numer 14B - zewnętrzny z działką o pow. 501 m2, w cenie 1.250.000 zł9 cena do negocjacji)Ponadto w cenie sprzedaży 1.099.000 zł dom numer 10A segment środkowy , działka o pow. 352 m2 Domy w stanie developers...

1 250 000 PLN (9 690 zł/m2)

5
-
129 m2
2024
15628060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22798592 15628060 Dom jednorodzinny wolnostojący, II kondygnacyjny + duże poddasze użytkowe.Dom wybudowany w roku 1998, w stanie technicznym dobrym. Dom z atrakcyjnym funkcjonalnym układem zaspokaja swobodnie potrzeby rodziny 4, a nawet 6 osobowej.Nieruchomość jest id...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 380 000 PLN (5 111 zł/m2)

7
2
270 m2
1998
15846365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
WIOSENNA PROMOCJA – TANIEJ O 50 000 ZŁ! 26883903 15846365 WIOSENNA PROMOCJA - TANIEJ O 50 000 ZŁ! Oferta ważna tylko do końca kwietnia 2026!RS Real Estate prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w kameralnej inwestycji Nad Doliną w Kołobrzegu - idealny dla rodzin, osób szukających drugiego domu nad morzem l...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

920 000 PLN (9 892 zł/m2)

4
-
93 m2
2026