• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Marki

Znalezionych ofert: 27

15876116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27531212 15876116 !NOWA CENA! Dom z ogromnym potencjałem w doskonałej lokalizacji – Marki pod Warszawą Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o dużych możliwościach aranżacyjnych, położony w spokojnej i zielonej części Marek, tuż obok Warszawy. To doskonała propozycja...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 850 000 PLN (4 302 zł/m2)

7
-
430 m2
1960
15778052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25740239 15778052 Marki ostatnie 4 lokale z ogródkiem i garażem!Na sprzedaż 4 ostatnie lokale mieszkalne w zabudowie jednorodzinnej z własnym ogródkiem, garażem i dodatkowym miejscem postojowym.Każdy lokal ma powierzchnię 133,82 m², w tym:garaż jednostanowiskowy o po...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

780 000 PLN (5 865 zł/m2)

3
1
133 m2
2025
15778063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25740238 15778063 Marki ostatnie 4 lokale z ogródkiem i garażem!Na sprzedaż 4 ostatnie lokale mieszkalne w zabudowie jednorodzinnej z własnym ogródkiem, garażem i dodatkowym miejscem postojowym.Każdy lokal ma powierzchnię 133,82 m², w tym:garaż jednostanowiskowy o po...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

780 000 PLN (5 821 zł/m2)

3
1
134 m2
2025
15778055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25740240 15778055 Marki ostatnie 4 lokale z ogródkiem i garażem!Na sprzedaż 4 ostatnie lokale mieszkalne w zabudowie jednorodzinnej z własnym ogródkiem, garażem i dodatkowym miejscem postojowym.Każdy lokal ma powierzchnię 133,82 m², w tym:garaż jednostanowiskowy o po...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

780 000 PLN (5 865 zł/m2)

3
1
133 m2
2025
15878173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27590168 15878173 Do sprzedaży wyjątkowy, słoneczny dom w stylu klasycznym w podwarszawskich Markach.Wolnostojący, o powierzchni użytkowej 255,01 mkw, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 922 mkw. Dom bardzo zadbany, jest idealną propozycją dl...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

2 500 000 PLN (9 804 zł/m2)

7
3
255 m2
2001
15893197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27903303 15893197 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMam do sprzedania kameralny, bezczynszowy segment o powierzchni 77,93 m2 z ogródkiem z dwóch stron budynku, znajdujący się w Markach przy ul. Skorupki.Segment znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Jest to r...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

908 000 PLN (11 641 zł/m2)

3
-
78 m2
2008
15849453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26967100 15849453 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 269 mkw. położony w miejscowości Marki pow. wołomiński. Dom został wybudowany w 2003 roku w technologii tradycyjnej z gazobetonu i ocieplony 12-centymetrową warstwą styropianu. Ogrzewanie zapewni...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 970 000 PLN (6 195 zł/m2)

7
2
318 m2
2003
15888377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27811180 15888377 Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Gdzie zamiast miejskiego hałasu słychać śpiew ptaków, a zamiast bloków – widok zieleni i eleganckiej zabudowy jednorodzinnej. Taki właśnie klimat oferuje ten dom położony w Markach, tuż prz...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 969 000 PLN (13 935 zł/m2)

4
2
141.3 m2
2005
15884281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27698708 15884281 NOWOCZESNY SEGMENT SKRAJNY 117,33 m² GOTOWY DO ZAMIESZKANIA BEZCZYNSZOWY MARKI (UL. JASTRZĘBIA)Na sprzedaż przestronny, wykończony w wysokim standardzie segment skrajny z 2021 roku, położony w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Marek – tu...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 329 000 PLN (11 327 zł/m2)

4
2
117.33 m2
2021
15237147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13534463 15237147 Dom wolnostojący o powierzchni 300 m², 8 pokoi.Działka 1215 m².Budynek użytkowy (możliwość - przerobienia na mieszkanie, biuro, sklep, siłownię) o powierzchni 44 m2.Rozkład pomieszczeń:Piwnica:- 3 pomieszczenia gospodarcze( można przeznaczyć np. na...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

2 500 000 PLN (6 944 zł/m2)

8
-
360 m2
1984
15882072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27657167 15882072 Wyjątkowy Dom Wolnostojący, nagrodzony projekt Dom w Piwoniach w doskonałej lokalizacji - cicha Willowa część Marek, otulina Puszczy Słupeckiej. Ta nieruchomość łączy wygodę życia w mieście oraz niepowtarzalną bliskość natury. Dom posiada 173,9mkw po...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 690 000 PLN (9 769 zł/m2)

5
2
173 m2
2004
15877895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27583625 15877895 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMarki kWarszawy. Do sprzedaży komfortowy dom typu bliźniak o pow. 147m2 z działką 306m2.Dom położony jest na terenie zamkniętego osiedla w kameralnej części Marek, tuż przy lesie i jednocześnie z doskonałym doja...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 299 000 PLN (8 837 zł/m2)

5
-
147 m2
2008