• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Marki

Znalezionych ofert: 27

15528019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20556165 15528019 dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 160m2 na działce 917m2 parter: salon, 2 sypialnie, kuchnia i łazienkapiętro - identyczny układ jak na parterze(dom może być dwurodzinny)strych do adaptacjipiwnica: różne pomieszczenia (w tym byłe studio muzyczne ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 970 000 PLN (7 880 zł/m2)

6
-
250 m2
2008
15692372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak 6 pokoi. Ogród. 2 x Parking 24041331 15692372 Oferta Dewelopera.Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.Dom Segment  w stanie deweloperskim z Ogrodem ok 25 mkw i 2 miejscami parkingowymi.Ogródek ok 25 mkwŚwietna lokaliz...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

899 000 PLN (7 750 zł/m2)

6
3
116 m2
2025
15691667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy. Skrajny Segment 3 poziomy. Ogródek 25330815 15691667 Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.Osiedle Nowoczesnych segmentów w super lokalizacji bliskich Marek.W okolicy sklepy typu Biedronka, Netto, Orlen.5 min do szkoły.W seg...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 149 000 PLN (10 738 zł/m2)

4
2
107 m2
2025
15683339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23893250 15683339 W sprzedaży ostatni dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142,86 mkw. i ogrodem zlokalizowany w spokojnej części Marek, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Stan deweloperski0% PCC0 % prowizjiTermin realizacji czerwiec 2026. Układ pomieszczeń &...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

999 000 PLN (7 035 zł/m2)

5
1
142 m2
2026
15846780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26893299 15846780 Zapraszam Państwa na prezentację wyjątkowej nieruchomości.Lokalizacja domu jest niezwykle dogodna, w pobliżu znajdują się szkoły i przedszkola, co jest dużym udogodnieniem dla rodzin z dziećmi. Ten elegancki segment w Markach to doskonałe miejsce do ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 645 000 PLN (11 040 zł/m2)

7
2
149 m2
2022
15885673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27736941 15885673 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam dom około 60 m2 na działce 521 m2 na początku Marek tuż przy granicy z Warszawą i Ząbkami .Adres : ulica Marii Skłodowskiej 8 MarkiCicha i spokojna uliczka odchodząca od ulicy ZąbkowskiejMedia:Prąd - li...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

540 000 PLN (9 310 zł/m2)

2
-
58 m2
-
15881933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27653294 15881933 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA WYKOŃCZONY SEGMENT 96 m² z ogródkiem 140M2 BEZ PODATKU PCC I PROWIZJI!( w ogłoszeniu realne zdjęcia nie wizualizacje!!!)Możliwość zakupu przez obcokrajowcówSpokojna okolica w oto...

Marki (Zieleniec) (Mazowieckie, gm. Marki)

1 200 000 PLN (12 500 zł/m2)

4
-
96 m2
2025
15849206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26961592 15849206 BEZ PODATKU PCC!!! Połowa bliźniaka na osiedlu zamkniętym - stan deweloperski, 5 pokoi, garaż, duży ogródek. Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym osiedlu zamkniętym w miejscowości Wólka Radzymińska, ...

Marki (Marki) (Mazowieckie, gm. Marki)

899 000 PLN (8 027 zł/m2)

5
-
112 m2
2025
15701959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24227072 15701959 DOM + BIZNES DO PRZEJĘCIA INWESTYCJA W MARKACH Dom z ogrodem + w pełni wyposażony budynek usługowy Możliwość przejęcia prosperującego zakładu garmażeryjnego z bazą klientów Idealna inwestycja dla przedsiębiorczych rodzin lub osób szukających docho...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

3 200 000 PLN (11 931 zł/m2)

5
2
268.2 m2
1987
15735363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24854619 15735363 Prezentowana nieruchomość to dom wolnostojący o powierzchni 385m2 położony na działce o powierzchni 605m2.Dom jest podpiwniczony (ok.36,5m2), składa się z 5 półpięter.Na parterze (ok. 36,5m2) znajduje się kuchnia, pralnia, kotłownia i toaleta.Na I pó...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

2 299 000 PLN (5 971 zł/m2)

10
2
385 m2
1997
15619082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22577987 15619082 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie szeregowej w Markach, położonego w cichej i spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. To doskonała propozycja dla rodzin, które szukają przestronnego, funkcjonalnego domu w p...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

899 000 PLN (5 288 zł/m2)

5
-
170 m2
2022
15799956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26200466 15799956 Szukasz domu, który łączy komfort, świetną lokalizację i funkcjonalny układ dla całej rodziny? Ten nowoczesny, skrajny segment w Markach to oferta, która wyróżnia się na tle innych — zarówno przestrzenią, jak i położeniem tuż przy granicy z Warszawą ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

919 000 PLN (8 061 zł/m2)

5
2
114 m2
2010