• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Milanówek

Znalezionych ofert: 42

15888213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27807071 15888213 Do sprzedania wspaniały ,nowoczesny dom w otoczeniu zieleni!Nieruchomość zlokalizowana na częściowo zadrzewionej działce w willowej ( najlepszej ) części Milanówka.!PARTER : przeszklony salon z wyjściem na zielony ogród- kuchnia z jadalnią- WC- prze...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 950 000 PLN (11 963 zł/m2)

5
2
163 m2
2022
15506773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20088940 15506773 Do sprzedania dom w parkowej części Milanówka!Dom otoczony zielenią,miejsce spokojne,pełne uroku,spokojna ulica,dobre sąsiedztwo.Rozkład pomieszczeń.Na parterze:- salon połączony z kuchnią, łazienka i hall. Trzy sypialnie. Z salonu i jednego pokoju w...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 650 000 PLN (12 802 zł/m2)

6
2
207 m2
1955
15887785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27794229 15887785 Do sprzedania willa Bojanówka usytuowana w samym centrum Milanówka.Nieruchomość pod opieką konserwatora zabytków co daje możliwość uzyskania dofinansowania na remont. Właściciel wykonał projekt, uzgodnił go z konserwatorem i uzyskał stosowne zgody ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 200 000 PLN (8 800 zł/m2)

8
-
250 m2
1910
15845967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26872643 15845967 Wyjątkowy dom w Milanówku przestrzeń, komfort i świetna lokalizacjaNa sprzedaż przestronny, solidny dom z lat 80., o powierzchni ok. 250 m, położony na pięknej działce o powierzchni 1753 m. Nieruchomość idealna dla dużej rodziny lub dwóch niezależny...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 800 000 PLN (7 200 zł/m2)

6
2
250 m2
1980
15876836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27557354 15876836 Bliźniak z ogrodem Milanówek 121 m² cicha okolica przy lesie blisko WKDNa sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 121 m², położony w jednej z najbardziej urokliwych części Milanówka. Nieruchomość z 2018 roku usyt...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 300 000 PLN (10 744 zł/m2)

4
1
121 m2
2018
15645489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23196829 15645489 Na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji zaledwie 5 minut spacerem od centrum Grodziska Mazowieckiego. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz szybki dostęp do pełnej infrastruktury...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

3 499 900 PLN (19 444 zł/m2)

6
2
180 m2
1910
15359871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16781561 15359871 Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość tj działka w północnej części miasta zabudowana dwoma budynkami z 1914 r. Teren na którym znajduje się działka objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z urbanistyczną ochroną konserwatorską s...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 490 000 PLN (5 960 zł/m2)

9
-
250 m2
1914
6881482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 77525 6881482 Okazała rezydencja w prestiżowej, willowej części Milanówka. Stan deweloperski. Dojazd drogą asfaltową. Teren zagospodarowany, podjazdy z kostki Bauma, ogrodzenie elementy kute, zadbane trawniki, wazon kwiatowy przed głównym wejściem, liczne nasadzen...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

5 000 000 PLN (9 615 zł/m2)

10
-
520 m2
2012
15437982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18547750 15437982 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej.Wnętrze domu zaprojektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności, na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym i jadalnią, tworząc idealną przestrzeń do wspólnego spędz...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

820 000 PLN (9 111 zł/m2)

4
1
90 m2
2024
15436427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18510894 15436427 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 130m², znajdujący się w pięknym i spokojnym Milanówku.Dom składa się z dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym i jadalnią, co stwarza otwartą i...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 239 900 PLN (9 465 zł/m2)

4
1
131 m2
2024
15417541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18076187 15417541 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom w północnej części Milanówka, blisko miasta. Ten uroczy budynek oferuje 5 sypialni, salon z aneksem, garaż w bryle budynku oraz przepiękny, duży ogród. Wnętrze domu zdobi kominek norwesk...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 400 000 PLN (9 877 zł/m2)

6
2
243 m2
2020
15718430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552347 15718430 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 80m2 w zacisznym Milanówku.Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 29,5m2, wiatrołap oraz toaleta. Na piętrze są trzy sypialnie (9,51311,5m2) oraz ł...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

770 000 PLN (9 506 zł/m2)

4
1
81 m2
2025