• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Milanówek

Znalezionych ofert: 42

15417548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18076185 15417548 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż duży, dwurodzinny dom o łącznej powierzchni około 560m², zlokalizowany w zielonej okolicy Milanówka. Nieruchomość ta posiada dwa niezależne lokale mieszkalne, każdy o powierzchni ok 260m², każde z niezależnym wejściem i skład...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 750 000 PLN (4 861 zł/m2)

7
1
360 m2
1998
15661611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23488721 15661611 W zielonym sercu zabytkowego Milanówka, wśród starodrzewu i naturalnej ciszy, znajduje się wyjątkowa nieruchomość z historią sięgającą niemal 90 lat. Willa Wandocława z 1935 roku zachowała swój przedwojenny charakter i autentyczność – coś, czego nie ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

3 500 000 PLN (7 955 zł/m2)

7
3
440 m2
1935
15872241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27488571 15872241 PRZEDSPRZEDAŻ12 bliźniaka o powierzchni 122m2 na działce o powierzchni ok. 530m2W cenie w pełni zagospodarowany i wykończony ogród.Nasadzenia różnych gatunków drzew (świerki, sosny, platany,lipy, graby) o wymiarach od 2 do 56 metrów wysokości,Nasadze...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 249 000 PLN (10 238 zł/m2)

6
2
122 m2
2026
15870654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27435035 15870654 Z przyjemnością prezentuję do sprzedaży niepowtarzalną nieruchomość.To gratka dla wszystkich miłośników historii, pięknej architektury i domów z tzw. duszą.Wyjątkowa, zabytkowa willa położona w samym sercu podwarszawskiego Milanówka - Miasta Ogrodu.W...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

619 000 PLN (4 952 zł/m2)

4
-
125 m2
1920
13690570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 99112 13690570 Zamieszkaj lub zainwestuj w malowniczym Milanówku - 31 km od centrum Warszawy !Dom o powierzchni całkowitej 269 m2, wybudowana w latach 90 - tych w technologii tradycyjnej murowanej, posadowiona na wyjątkowej działce 1200 m2.Pierwsze piętro budynku t...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 800 000 PLN (6 691 zł/m2)

6
3
269 m2
1990
15798447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26168703 15798447 Dom bardzo wygodny i przestronny wybudowany z najlepszych materiałów. Ściany z pustaka ceramicznego ocieplone styropianem 15cm. Dach pokryty dachówką ceramiczną. Idealny rozkład pomieszczeń. Wnętrze to duży salon , 6 pokoi (oprócz salonu pokój na pa...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 540 000 PLN (9 167 zł/m2)

6
1
168 m2
2015
15093795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9663547 15093795 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNIERUCHOMOŚĆDom na pięknej działce 2250m2, nieruchomość o powierzchni 300 m2w samym centrum Milanówka, jedyna oferta w tej okolicy.ZALETYDom przeszedł remont kapitalny w 2011 r, zmieniony rozkład pomieszczeń, instalacje gazowe, ka...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 000 000 PLN (6 667 zł/m2)

8
2
300 m2
1975
15718471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552436 15718471 Na sprzedaż: elegancka willa w sercu Milanówka wyjątkowe połączenie spokoju, prestiżu i wygodyJeśli marzysz o domu w zielonej, cichej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z wygód życia miejskiego ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy przestronną w...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

3 499 000 PLN (19 439 zł/m2)

1
-
180 m2
1910
15060092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 8565356 15060092 Dom wolnostojący z dużą działką świetna inwestycja, dwurodzinny potencjał, WKD, blisko Warszawy!Na sprzedaż wolnostojący dom piętrowy z dużą, atrakcyjną działką do zagospodarowania. Nieruchomość położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej lokalizac...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

795 000 PLN (4 441 zł/m2)

5
2
179 m2
1990
15337246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 16162758 15337246 Do sprzedania połowa bliźniaka w Milanówku!Nieruchomość w dobrej lokalizacji 200 metrów od WKD Kazimierówka,Działka 1047 m2, budynek z 1956 r rozbudowany w 2017 r. ( obecnie wykorzystywany jako powierzchnia biurowo handlowa.)Może być zaadaptowany na ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 100 000 PLN (5 882 zł/m2)

5
-
187 m2
1956
15847310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26905932 15847310 Z przyjemnością prezentuję do sprzedaży niepowtarzalną nieruchomość.To gratka dla wszystkich miłośników historii, pięknej architektury i domów z tzw. duszą.Wyjątkowa, zabytkowa willa położona w samym sercu podwarszawskiego Milanówka - Miasta Ogrodu.W...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

619 000 PLN (4 952 zł/m2)

4
-
125 m2
1920
15364798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16892618 15364798 Na sprzedaż obiekt biurowomagazynowy.Oferujemy funkcjonalny i energooszczędny obiekt łączący powierzchnię magazynową z zapleczem biurowym. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o efektywnej logistyce, komforcie pracy oraz bezpieczeństwie opera...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

5 200 000 PLN (3 714 zł/m2)

6
3
1400 m2
1998