• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Ostrowiec Świętokrzyski

Znalezionych ofert: 19

15820929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26596330 15820929 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny dom 226m2 z działką z dostępem do drogi z dwóch stron oraz 2 budynki użytkowe.Działka umiejscowiona jest w strategicznym miejscu miasta czyli na skrzyżowaniu ul. Polnej i ul. Radwana. To jeden z...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

799 000 PLN (3 535 zł/m2)

8
2
226 m2
1950
15820915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26574783 15820915 Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom o powierzchni 148m2, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 644m² w Ostrowcu Św. przy ul. Wschodniej.Dom o powierzchni 148 m² został gruntownie odświeżony i ...

495 000 PLN (3 345 zł/m2)

5
2
148 m2
1975
15731815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24796819 15731815 Informacji o nieruchomości udziela Pani Ilona Dzik tel: +48 511 834 547Idealny dom dla dużej rodziny (możliwość adaptacji dla dwóch rodzin) w bardzo miłym sąsiedztwie zlokalizowany przy ulicy Trawnej w Ostrowcu Świętokrzyskim położony na płaskiej o...

350 000 PLN (1 842 zł/m2)

6
2
190 m2
1990
15787134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25917219 15787134 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Kopaniny. Działka o powierzchni około 1027 m² zabudowana jest komfortowym domem jednorodzinnym wolnostojącym z użytkowym poddaszem o powierzchni uż...

1 299 000 PLN (4 737 zł/m2)

6
2
274.25 m2
2005
15734572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24833501 15734572 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem, położona przy ul. Joachima Lelewela w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dom mieszkalny z 1920 roku o powierzchni zabudowy 187 m², trzykondygnacyjny z suterenami, usytuowany jest na dużej, zielonej dzi...

790 000 PLN (2 926 zł/m2)

6
2
270 m2
1920
15731792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24796809 15731792 Ten dom to idealna nieruchomość pod inwestycje, wynajem mieszkań oraz pomieszczeń pod usługi jak również do zamieszkania dla dużej rodziny.Na sprzedaż przedstawiam Państwu dom przy ulicy Bałtowskiej umiejscowiony przy drodze wojewódzkiej, o powier...

945 000 PLN (1 454 zł/m2)

9
2
650 m2
2009
15731790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24796793 15731790 Na sprzedaż – dom z zabudowaniami usługowo-magazynowymi i gruntem w Ostrowcu Świętokrzyskim Oferuję Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w Ostrowcu Świętokrzyskim, przy ul. Świętokrzyskiej, z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej. W skład ofer...

790 000 PLN (5 985 zł/m2)

5
2
132 m2
1965