• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Pruszcz Okrężna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Okrężna

Znaleźliśmy 96 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Pruszcz

15575952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom po remoncie z budynkami usługowymi w centrum 21667379 15575952 KONTAKT:Mateusz GeszczyńskiTel. 798 857 370Na sprzedaż dom GOTOWY DO ZAMIESZKANIA o powierzchni użytkowej200 m2 oraz budynki usługowe o powierzchni około 300 m2 z pozwoleniem na ROZBUDOWĘ. - Dom po generalnym remoncie, umeblowany z możliwością zamies...

Pruszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pruszcz)

1 200 000 PLN (6 000 zł/m2)

4
2
200 m2
1980
13091251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 1398241 13091251 TEL. 500-059-331, 502319566 Obiekty: dom 180 m.kw, budynek mieszkalny 60 m.kw. z podcieniami 2x30 m.kw. budynek murowany ,rekreacyjno-garażowy o pow. 64 m.kw. z podcieniami 2x20 m.kw. - budynek ten spełnia funkcję zaplecza dla basenu kąpielowego o...

Łowinek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pruszcz)

600 000 PLN (1 500 zł/m2)

8
2
400 m2
2005
10449297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 44245 10449297 Na sprzedaż dom w m. Zawada pow. Świecie o powierzchni całkowitej 240m 2 . Dom oddany do użytkowania w 2013r., położony jest na dużej zagospodarowanej działce 3005m 2 . Doskonała oferta dla rodziny wielopokoleniowej. Oferowana nieruchomość to w prakt...

Zawada (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pruszcz)

1 100 000 PLN (4 583 zł/m2)

9
3
240 m2
2013
15758750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Bliźniak 140m² Wałdowo wyremontowany 25326429 15758750 Dom Wałdowo k. Pruszcza kujawsko-pomorskie 140 m² po generalnym remoncie bliźniak garaż działka 600 m² 3 pokoje 2 piętra!Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 140 m² (całkowitej ok. 170 m²), położony w miejscowości W...

Wałdowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pruszcz)

620 000 PLN (4 429 zł/m2)

3
1
140 m2
1970
15328501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15933812 15328501 Polecamy do sprzedaży atrakcyjny dom w miejscowości Zawada, o powierzchni 180 m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 900 m 2 . Dodatkowo pomieszczenia gospodarcze (33 m 2 ). Dom ocieplony, nowa elewacja oraz dach budynku. Parter domu gustown...

Zawada (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pruszcz)

550 000 PLN (2 558 zł/m2)

6
-
215 m2
-
15607094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22353777 15607094 Na sprzedaż nowoczesny dom bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 120 m², położony w Straszynie na działce o wielkości 250m2, wybudowany w 2024r.Dom charakteryzuje się nowoczesną architekturą i wysokim standardem wykończenia. Przestr...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

865 000 PLN (7 208 zł/m2)

4
2
120 m2
2024
15636544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22963791 15636544 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w wolnostojący o powierzchni 119m2 w Pruszczu Gdańskim.Dom wybudowany jest z wysokiej jakości materiałów.Atrakcyjna lokalizacja ze względu na położenie na spokojnym osiedlu, dogodny dojazd do cen...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

990 000 PLN (8 319 zł/m2)

6
-
119 m2
2023
15693210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24059460 15693210 Freedom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić świetną okazję dla inwestorów lub rodzin wielopokoleniowych. Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 298m2 usytułowany przy parku Faktoria w Pruszczu Gdańskim.Szczegóły oferty:* Rok budowy - 1996r* Pow...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 350 000 PLN (4 561 zł/m2)

12
3
296 m2
1996
15775472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25674714 15775472 Freedom Nieruchomości oddział w Pruszczu Gdańskim oraz Nasza Agentka - Magdalena Smoter mają zaszczyt przedstawić Państwu wspaniałą nieruchomość - dom wolnostojący z rynku wtórnego o powierzchni 158,8 m2 w Skowarczu (10 km od Pruszcza Gdańskiego), ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 299 000 PLN (8 180 zł/m2)

6
1
158.8 m2
2008
15864640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rodzinny dom 117,55 m² w Pruszczu Gdańskim 27271535 15864640 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty5 pokoi na 3 kondygnacjach - idealny układ dla dużej rodziny lub pracy zdalnej.Standard do wejścia - dom w pełni umeblowany, ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

999 000 PLN (8 538 zł/m2)

5
2
117 m2
2010
15876259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny Dom w Zabudowie Szeregowej 27533740 15876259 ! HOT OFERTA - TYLKO W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż 120 metrowy segment środkowy, z garażem w bryle budynku, tarasem, balkonem i ogródkiem.ATUTY- Wysoki standard wykończenia ( materiały bardzo dobrej jakości)- Kuchnia i łazienki (z wanną wolnostojącą i ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

999 000 PLN (8 325 zł/m2)

4
1
120 m2
2021
15504805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 2 lokalowy, stan surowy Borzęcin/Juszkowo 20037199 15504805 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera.Uwaga, nieruchomość znajduje się w miejscowości BORZĘCIN!Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 759m2 z wyjątkowym, nowym ...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

799 000 PLN (3 171 zł/m2)

10
4
252 m2
2024