• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Pruszcz Okrężna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Okrężna

Znaleźliśmy 96 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Pruszcz

15758750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Bliźniak 140m² Wałdowo wyremontowany 25326429 15758750 Dom Wałdowo k. Pruszcza kujawsko-pomorskie 140 m² po generalnym remoncie bliźniak garaż działka 600 m² 3 pokoje 2 piętra!Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 140 m² (całkowitej ok. 170 m²), położony w miejscowości W...

Wałdowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pruszcz)

620 000 PLN (4 429 zł/m2)

3
1
140 m2
1970
15328501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15933812 15328501 Polecamy do sprzedaży atrakcyjny dom w miejscowości Zawada, o powierzchni 180 m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 900 m 2 . Dodatkowo pomieszczenia gospodarcze (33 m 2 ). Dom ocieplony, nowa elewacja oraz dach budynku. Parter domu gustown...

Zawada (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pruszcz)

550 000 PLN (2 558 zł/m2)

6
-
215 m2
-
13091251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 1398241 13091251 TEL. 500-059-331, 502319566 Obiekty: dom 180 m.kw, budynek mieszkalny 60 m.kw. z podcieniami 2x30 m.kw. budynek murowany ,rekreacyjno-garażowy o pow. 64 m.kw. z podcieniami 2x20 m.kw. - budynek ten spełnia funkcję zaplecza dla basenu kąpielowego o...

Łowinek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pruszcz)

600 000 PLN (1 500 zł/m2)

8
2
400 m2
2005
10449297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 44245 10449297 Na sprzedaż dom w m. Zawada pow. Świecie o powierzchni całkowitej 240m 2 . Dom oddany do użytkowania w 2013r., położony jest na dużej zagospodarowanej działce 3005m 2 . Doskonała oferta dla rodziny wielopokoleniowej. Oferowana nieruchomość to w prakt...

Zawada (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pruszcz)

1 100 000 PLN (4 583 zł/m2)

9
3
240 m2
2013
15607094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22353777 15607094 Na sprzedaż nowoczesny dom bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 120 m², położony w Straszynie na działce o wielkości 250m2, wybudowany w 2024r.Dom charakteryzuje się nowoczesną architekturą i wysokim standardem wykończenia. Przestr...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

865 000 PLN (7 208 zł/m2)

4
2
120 m2
2024
15636544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22963791 15636544 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w wolnostojący o powierzchni 119m2 w Pruszczu Gdańskim.Dom wybudowany jest z wysokiej jakości materiałów.Atrakcyjna lokalizacja ze względu na położenie na spokojnym osiedlu, dogodny dojazd do cen...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

990 000 PLN (8 319 zł/m2)

6
-
119 m2
2023
15693210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24059460 15693210 Freedom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić świetną okazję dla inwestorów lub rodzin wielopokoleniowych. Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 298m2 usytułowany przy parku Faktoria w Pruszczu Gdańskim.Szczegóły oferty:* Rok budowy - 1996r* Pow...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 350 000 PLN (4 561 zł/m2)

12
3
296 m2
1996
15775472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25674714 15775472 Freedom Nieruchomości oddział w Pruszczu Gdańskim oraz Nasza Agentka - Magdalena Smoter mają zaszczyt przedstawić Państwu wspaniałą nieruchomość - dom wolnostojący z rynku wtórnego o powierzchni 158,8 m2 w Skowarczu (10 km od Pruszcza Gdańskiego), ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 299 000 PLN (8 180 zł/m2)

6
1
158.8 m2
2008
15876259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny Dom w Zabudowie Szeregowej 27533740 15876259 ! HOT OFERTA - TYLKO W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż 120 metrowy segment środkowy, z garażem w bryle budynku, tarasem, balkonem i ogródkiem.ATUTY- Wysoki standard wykończenia ( materiały bardzo dobrej jakości)- Kuchnia i łazienki (z wanną wolnostojącą i ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

999 000 PLN (8 325 zł/m2)

4
1
120 m2
2021
15864640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rodzinny dom 117,55 m² w Pruszczu Gdańskim 27271535 15864640 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty5 pokoi na 3 kondygnacjach - idealny układ dla dużej rodziny lub pracy zdalnej.Standard do wejścia - dom w pełni umeblowany, ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

999 000 PLN (8 538 zł/m2)

5
2
117 m2
2010
15504805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 2 lokalowy, stan surowy Borzęcin/Juszkowo 20037199 15504805 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera.Uwaga, nieruchomość znajduje się w miejscowości BORZĘCIN!Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 759m2 z wyjątkowym, nowym ...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

799 000 PLN (3 171 zł/m2)

10
4
252 m2
2024
15098672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 10 minut od Starego Miasta 9775716 15098672 DOMNa sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w miejscowości Przejazdowo - 5 minut od Gdańska, 10 km od gdańskiego Starego Miasta. Powierzchnia całkowita domu wynosi ok 150 m2, natomiast użytkowa, liczona bez skosów, to 64,7 m2.Dom posado...

Przejazdowo (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

660 000 PLN (4 400 zł/m2)

5
2
150 m2
1940