• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Pruszków

Znalezionych ofert: 36

13694834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 1999419 13694834 Elegancki, luksusowy, podwarszawski obiekt hotelowo-konferencyjny. Posiada sale balowe,restauracje, hotel. Jest całkowicie wyposażony. Obszerny dziedziniec z miejscami parkingowymi i rozległe tereny zielone zapewniają komfort i bezpieczeństwo w czasi...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

6 000 000 PLN (8 955 zł/m2)

10
5
670 m2
-
15565792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21466196 15565792 Dom pełen możliwości w spokojnej okolicy!Jeśli marzysz o własnym domu z ogródkiem, w otoczeniu zieleni i z szybkim dojazdem do miasta ta oferta jest dla Ciebie!Układ domu:Parter (60 m): Trzy słoneczne pokoje, przytulna kuchnia i łazienka.Piętro (50 ...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

960 000 PLN (8 727 zł/m2)

5
-
110 m2
1980
15644400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23149791 15644400 Dom z potencjałem w cichej części Pruszkowa ŻbikówNa sprzedaż wolnostojący dom murowany z 1982 r., o powierzchni 115 m, położony na przestronnej działce 652 m w spokojnej i zielonej okolicy Pruszkowa Żbików. Idealny dla rodziny szukającej komfortu,...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 060 000 PLN (9 217 zł/m2)

4
2
115 m2
1982
15634049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22908315 15634049 Nieruchomość na sprzedaż: Dom w zabudowie szeregowej w Pruszkowie (granica z Piastowem)Oferuję na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na pograniczu Pruszkowa i Piastowa, w kameralnym, zamkniętym osiedlu jednorodzinnych domó...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 250 000 PLN (11 905 zł/m2)

3
1
105 m2
2019
15366728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM W POBLIŻU ULICY POLNEJ 16931583 15366728 Budynek mieszkalny, murowany, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, o powierzchni zabudowy 72 m2, położony na działce 602 m2.Na parterze jest salon 24 m2, oddzielna kuchnia 14 m2, łazienka z wanną 4,50 m2,przedpokój 5,50 m2 i przedsionek 2 m2.Na piętrze s...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 150 000 PLN (7 986 zł/m2)

4
2
144 m2
1970
15771116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25570131 15771116 Dom w zabudowie bliźniaczej w standardzie premium wyjątkowa oferta w doskonałej lokalizacji!Na sprzedaż prezentujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, wykonany w wysokim standardzie deweloperskim premium, położony w spokojnej, zielonej okolicy...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

2 190 000 PLN (10 429 zł/m2)

4
3
210 m2
2025
15743736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25018659 15743736 Pruszków Żbików - ok. 2 km od Centrum Pruszkowa oraz do stacji PKPSKM (ok. 30 min. do Centrum Warszawy) - nowa inwestycja budowy budynków jednorodzinnych dwulokalowych.Do sprzedaży cztery lokale w dwóch niezależnych budynkach posadowionych na dwóch ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 250 000 PLN (10 697 zł/m2)

4
-
116.86 m2
2026
15734070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24813224 15734070 Pruszków, Żbików - oferuję ciekawy i wygodny, wolnostojący dom z aneksem dla seniora lub na działalność (z osobnym i niezależnym wejściem), na zagospodarowanej i ogrodzonej działce. Dom wybudowany z pustaka ceramicznego POROTHERM i ocieplony styropia...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 999 000 PLN (8 665 zł/m2)

5
2
230.7 m2
2013
15648191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23248258 15648191 Jeśli szukasz przestronnego domu z dużym ogrodem w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko Warszawy – nieruchomość przy ul. Wierzbowej w Pruszkowie będzie idealna dla Ciebie!Ten 3-kondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 242,2 m² oferu...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 690 000 PLN (5 652 zł/m2)

5
2
299 m2
1997
15577256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21694565 15577256 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, która łączy funkcję usługową z komfortową częścią mieszkalną, idealną dla osób szukających przestrzeni do pracy i odpoczynku w jednym. Dom znajduje się przy ul. Miejskiej 26 w Pruszkowie.Dom&...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 400 000 PLN (5 056 zł/m2)

6
3
276.9 m2
2015
15199321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12396514 15199321 Bliźniak w świetnej lokalizacji z wynajętym lokalem usługowym oraz dwoma mieszkaniami. Dom o powierchni ok. 240 m2 ma bardzo duży potencjał znajduje się w świetnej lokalizacji - Pruszków ul. 3 maja!⦁ Parter: Lokal użytkowy (z osobnym wejściem) z zapl...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 760 000 PLN (7 333 zł/m2)

7
2
240 m2
1994
15155071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 11144844 15155071 Przestronny dom doskonały dla rodziny z dziećmi jak i jako inwestycja.Duży dom z potencjałem - mieszkaj, wynajmij, otwórz sklep - ew. inną działalność gospodarczą.W skrócie:>nieruchomość w idealnym miejscu Pruszkowa (sklepy Netto, Biedronka, szk...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 760 000 PLN (11 503 zł/m2)

8
2
153 m2
1994