• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Stara Wieś Olchowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Olchowa

Znaleźliśmy 16 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Wieś Stara

15672363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23691957 15672363 Nowoczesny dom wolnostojący bez skosów przestrzeń, światło i komfort w Starej WsiNa sprzedaż oferuję wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący położony w malowniczej i spokojnej części Starej Wsi idealnym miejscu dla osób ceniących ciszę, zieleń i wys...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 950 000 PLN (9 512 zł/m2)

5
3
205 m2
2025
15818885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26590131 15818885 Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o wysokim standardzie, położony w prestiżowej lokalizacji Stara Wieś, gmina Nadarzyn. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz spokojne otoczenie z szybkim dojazdem do W...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

2 790 000 PLN (14 235 zł/m2)

4
2
196 m2
2020
15718462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552437 15718462 Nowy dom w zabudowie szeregowej Stara Wieś k. Nadarzyna 89 m², ogród, spokojna okolica!Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej typu czworak, o powierzchni 89,29 m², z działką 325 m². Lokal skrajny, co zapewnia większą prywatność, dostęp...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

800 000 PLN (8 989 zł/m2)

4
1
89 m2
2026
15497209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19875196 15497209 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIŚrodkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Praw...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 463 596 PLN (4 978 zł/m2)

5
-
294 m2
-
15365933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16914697 15365933 Wyjątkowa Oferta! Dom Wolnostojący na Sprzedaż w Zielonej Okolicy Starej WsiJeżeli marzysz o przestronnym, komfortowym domu w malowniczym otoczeniu przyrody, ta oferta jest stworzona dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w serc...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

2 220 000 PLN (7 161 zł/m2)

8
4
310 m2
2008
15829675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26643814 15829675 Do sprzedania środkowy segment o powierzchni 89,3 m2 w budynku 4 lokalowym wybudowanym 2026 roku.Nieruchomość zlokalizowana na działce 175 m2 przy prywatnej drodze utwardzonej w Starej Wsi koło Nadarzyna.Planowany termin oddania do użytkowania inwest...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

750 000 PLN (8 399 zł/m2)

4
-
89.3 m2
2026
15789625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25945902 15789625 Kameralna inwestycja w okolicy Lasu Młochowskiego.Każdy lokal składa się z parteru oraz piętra, dodatkowo zaaranżowane jest poddasze nieużytkowe z możliwością adaptacji według własnych potrzeb. (Poddasze nie jest traktowane jako kondygnacja mieszkal...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

850 000 PLN (7 143 zł/m2)

5
1
119 m2
2026
15583618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21849975 15583618 OFERTA DOSKONAŁA DLA INWESTORA czy też ZNAJOMYCH RODZINY !!! Odchodzą wszelkie formalności z uzyskaniem pozwolenia na budowę czy też warunków przyłączenia mediów !!!Dwa budynki złączone garażami, docelowo z oddzielnymi księgami wieczystymi oraz okre...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 550 000 PLN (3 393 zł/m2)

6
2
456.82 m2
2024
15714060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24450405 15714060 Oferujemy na sprzedaż nowy, przytulny, drewniany dom posadowiony na widokowej działce w miejscowości Stara Wieś w gminie Limanowa. Opis budynku: Dom o powierzchni całkowitej ok. 110 m 2 ,wybudowany z drewna (w konstrukcji szkieletowej). Budynek p...

Stara Wieś (Małopolskie, gm. Limanowa)

820 000 PLN (7 455 zł/m2)

11
-
110 m2
-
15812211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26469818 15812211 ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący 792 580 137OKAZJA! Nowoczesny dom na sprzedaż Stara Wieś k. Bielska tylko 10 min do centrum Bielska Białej.Na sprzedaż nowy, energooszczędny dom jednorodzinny, położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości...

Stara Wieś (Śląskie, gm. Wilamowice)

735 000 PLN (5 787 zł/m2)

3
1
127 m2
2025
15876972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27559284 15876972 Dom z Ogrodem w Starej Wsi koło NadarzynaPowierzchnia: 89,3 m Ogród: do 325 m, od strony południowej -Cena: od 750 000 zł Opis Nieruchomości Układ: Parter (43,3 m):salon z jadalnią (wyjście do ogrodu), aneks kuchenny, toaleta, pomieszczenie gospod...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

750 000 PLN (8 427 zł/m2)

4
1
89 m2
2026
15767654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25531644 15767654 Na sprzedaż wyjątkowa willa w prestiżowej lokalizacji pod WarszawąPrezentujemy nowoczesną, luksusową willę położoną w malowniczym otoczeniu, tuż przy granicy Lasu Młochowskiego. To idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę, kontakt z naturą oraz n...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 300 000 PLN (4 545 zł/m2)

7
3
286 m2
2022