• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Szczecin Pogodno

Znalezionych ofert: 24

15891425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27897065 15891425 Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w najbardziej pożądanej i prestiżowej dzielnicy Szczecina – Pogodno. Dzielnicę tą charakteryzuje bogata infrastruktura, wiele terenów zielonych (parki, skwery), punkty użyteczności publicznej, bliski dos...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 729 000 PLN (4 549 zł/m2)

12
3
380.11 m2
1980
15870086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27418908 15870086 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodno. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z charakterem, w spokojnej i zielo...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 000 PLN (9 476 zł/m2)

7
2
210 m2
1920
15883602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675322 15883602 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodno. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z charakterem, w spokojnej i zielo...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 000 PLN (9 476 zł/m2)

7
2
210 m2
1920
15882914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673305 15882914 Wyjątkowy dom w sercu starego Pogodna z ogrodem, tarasami oraz dodatkowym budynkiem przynoszącym stały dochód Na sprzedaż stylowy, secesyjny dom z lat 20. XX wieku o powierzchni użytkowej ok. 160 m², położony przy klimatycznej, brukowanej uli...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 250 000 PLN (12 500 zł/m2)

8
-
260 m2
1920
15883027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673277 15883027 Dom wolnostojący w centrum Pogodna. Prestiżowa lokalizacja w samym sercu Pogodna, przy cichej drodze dojazdowej, ok. 50 m od ul. Mickiewicza i Ryneczku Pogodno. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej oraz wszystkich codziennych udogodnień dzielni...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 000 PLN (4 737 zł/m2)

6
2
337.8 m2
1970
15830916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26682732 15830916 Na sprzedaż szeregowiec, o pow. użytkowej 276, 74m2 usytuowany w cichej uliczce samego serca Pogodna. To nieruchomość dla osób z wizją i wyobraźnią, które są w stanie dać temu miejscu drugie życie!Nieruchomość składa się z:Parter:Salon z kominkiem (o...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 000 PLN (4 091 zł/m2)

7
1
330 m2
1980
15883630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675350 15883630 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu na Pogodnie. Nieruchomość 3-kondygnacyjna o łącznej powierzchni 320 m2. Budynek w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na działce o powierzchni 360 m2. Stan techniczny i standard wykończenia domu bardz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 770 000 PLN (8 656 zł/m2)

6
2
320 m2
2019
15883020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673256 15883020 Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodno, przy ul. Karola Libelta.Nieruchomość o powierzchni użytkowej 121,83 m² (157,56 m² powierzchni całkowitej) to idealna propozycja d...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

995 000 PLN (6 315 zł/m2)

5
2
157.56 m2
1930
15521133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20410299 15521133 Na sprzedaż skrajny segment o wyjątkowym charakterze, położony w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Pogodno w Szczecinie. Dom z 1910 roku o powierzchni 240 m² usytuowany jest na działce o powierzchni 322 m², co czyni go doskonałym wyborem dla osób pos...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 650 000 PLN (6 875 zł/m2)

5
1
240 m2
1910
15729101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24757187 15729101 Piękna przedwojenna Willa usytuowana na styku Śródmieścia i Pogodna .Duży przestronny budynek idealny zarówno do zamieszkania jak i prowadzenia wszelkiego rodzaju działalności. Obecnie budynek pełni funkcję biurową i mieszkalną. Do niedawna w obiekci...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 000 PLN (5 464 zł/m2)

10
-
457.5 m2
1871
15728859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24753597 15728859 Piękna przedwojenna Willa usytuowana na styku Śródmieścia i Pogodna .Duży przestronny budynek idealny zarówno do zamieszkania jak i prowadzenia wszelkiego rodzaju działalności. Obecnie budynek pełni funkcję biurową i mieszkalną. Do niedawna w obiekci...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 000 PLN (5 464 zł/m2)

10
-
457.5 m2
1871
15488174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 19690843 15488174 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony na Pogodnie, z własnym przygotowanym ogródkiem (spora ilość nasadzeń) i wolnostojącym dwustanowiskowym garażem z automatyczną bramą. -- Dom szeregowy o powierzchni 130 m2.-- Działka o powierzchni 308 ...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 390 000 PLN (10 692 zł/m2)

6
2
130 m2
1930