• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Szczecin Pogodno

Znalezionych ofert: 24

15883703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675422 15883703 Na sprzedaż dom wolnostojący w urokliwym miejscu, przy Parku Łyczywków, Pogodno, Szczecin Powierzchnia: 109 m² Działka: 429 m² Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w prestiżowej lokalizacji na szczecińskim Pog...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 399 000 PLN (22 009 zł/m2)

7
2
109 m2
1960
15776206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25698338 15776206 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Wyjątkowa okazja inwestycyjna: Dom do remontu na Pogodnie w Szczecinie Odkryj potencjał Pogodna – zielonej perły Szczecina! Pogodno to jedno z najbardziej urokliwych osiedli w dzielnicy Zachód, położone...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 699 000 PLN (6 052 zł/m2)

6
3
446 m2
1932
15792131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26006553 15792131 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Unikatowa, nowoczesna kamienica w sercu Pogodna, 359 m² elegancji i komfortu.Wyjątkowa, wolnostojąca kamienica z miejscami parkingowymi na posesji, wybudowana w 2013 roku, idealnie wkomponowana w zabytkową,...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 000 PLN (15 320 zł/m2)

7
4
359 m2
2013
15798020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26161265 15798020 Wyjątkowa Kamienica na Pogodnie — Rzadko Dostępna Perełka InwestycyjnaW jednej z najbardziej cenionych i poszukiwanych dzielnic Szczecina – Pogodnie – pojawiła się unikalna okazja zakupu całej kamienicy. To oferta, która na rynku pojawia się niezwykl...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 840 000 PLN (4 201 zł/m2)

10
2
438 m2
1978
15882949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673377 15882949 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w prestiżowej części Pogodna – ogromny potencjał aranżacyjny i funkcjonalnyNa sprzedaż wolnostojący dom z lat 30. XX wieku, położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodnie. Nieruchomość usyt...

Szczecin (Pogodno), Henryka Wieniawskiego

2 490 000 PLN (9 577 zł/m2)

6
1
260 m2
1936
15787375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25927110 15787375 Nieruchomość składająca się z dwóch samodzielnych, niezależnych budynków z osobnymi wejściami i adresami od dwóch różnych ulic oraz garażu wolnostojącego — usytuowana w sercu jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Szczecina, w willowe...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 000 PLN (7 749 zł/m2)

6
2
271 m2
1936
15721204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24598445 15721204 Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej (środkowy segment), położonego w zielonej okolicy przy parku. Lokalizacja w spokojnym miejscu na Pogodnie w bliskiej odległości od terenów rekreacyjnych, sportowych...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 250 000 PLN (9 078 zł/m2)

4
2
137.7 m2
2018
15861390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27205225 15861390 Dom z potencjałem inwestycyjnym w prestiżowej części Pogodna – idealny na cele mieszkalne lub biznesoweNa sprzedaż dom wolnostojący z lat 60. XX wieku, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina – w dzielnicy Pogodno, w bezpośre...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 290 000 PLN (20 818 zł/m2)

5
-
110 m2
1965
15861389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27205224 15861389 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w prestiżowej części Pogodna – ogromny potencjał aranżacyjny i funkcjonalnyNa sprzedaż wolnostojący dom z lat 30. XX wieku, położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodnie. Nieruchomość usyt...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 490 000 PLN (9 577 zł/m2)

6
-
260 m2
1936
15824542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26621309 15824542 Pogodno, rezydencja 380 m² + 1230 m² działki – klasyk z 1958 r. do GENERALNEGO remontuwłasnej aranżacji. Szukasz dużej, wolnostojącej bryły w sercu starego Pogodna, z ogromną działką? Oto okazja: solidny, ceglany dom z duszą, gotowy na totalną metamo...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 599 000 PLN (6 188 zł/m2)

8
1
420 m2
1958
15824450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26621704 15824450 Marzenie niejednego mieszkańca Szczecina- wolnostojący dom w centrum Pogodna położony w cichej uliczce.Bryła domu idealna na stworzenie nowoczesnego budynku z wszelkimi niezbędnymi wygodami takimi jak dwa garaże oraz podpiwniczenie.Na powierzchnię uż...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 389 000 PLN (13 513 zł/m2)

4
2
102.79 m2
1969
15535575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20730501 15535575 Narożny dom w zabudowie bliźniaczej położony z jednej strony w widocznym miejscu przy ruchliwej ulicy, a z drugiej przy cichej uliczce prowadzącej do placu Ojca Jakuba Wujka.Działka pow.431m2. Dodatkowo na posesji murowany budynek handlowo- usługowy ...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 485 000 PLN (6 457 zł/m2)

5
3
230 m2
1930