• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 165

15883260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674811 15883260 Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą całorocznego domku o powierzchni około 70 m², położonego w malowniczej okolicy – Przystań Pomorzany.To doskonała propozycja dla osób poszukujących ucieczki od zgiełku miasta, pragnących cieszyć się ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

250 000 PLN (3 571 zł/m2)

2
1
70 m2
2022
15715016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24482250 15715016 Prezentujemy do sprzedaży budynek jednorodzinny , segment bliźniaka o pow 250 m2 wykonany w systemie tradycyjnym z dachem dwuspadowym kryty dachówką Braas. Nieruchomość usytuowana w dzielnicy Gumieńce posadowiona na pięknej, zagospodarowanej dz...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 980 000 PLN (7 920 zł/m2)

7
5
250 m2
2004
15882797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673381 15882797 Atrakcyjna oferta połowy bliźniaka na działce 613 m2 z murowanym basenem w ogrodzie, widok z domu od strony ogrodu na zieleń i drzewa. Powierzchnia użytkowa 138 m2, a wraz z piwnicą i garażami powierzchnia całkowita wynosi 238 m2. Wydanie od zaraz. ...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 250 000 PLN (5 252 zł/m2)

6
3
238 m2
1990
15888605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27818437 15888605 Szczecin Bukowo na sprzedaż dom - skrajny segment idealny dla dwóch rodzin o pow. użytkowej 159.5m2 i całkowitej 227.8m2.W tej chwili funkcjonuje jako dwa mieszkania 3 pokojowe z dwoma oddzielnymi kuchniami i łazienkami. Świetna lokalizacja blisko k...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 200 000 PLN (7 524 zł/m2)

6
2
159.5 m2
2004
15883092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673680 15883092 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,04m2...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

840 000 PLN (10 359 zł/m2)

4
1
81.09 m2
2026
15883545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675234 15883545 Domek całoroczny o pow. ok 70 m2 na działce rekreacyjnej ROD o pow. ok 443 m2, położonej Na Wyspie Puckiej. Działka zabudowana domem piętrowym o powierzchni ok. 70 m2.Na parterze znajduje się: salon z aneksem kuchennym i łazienka.Na górę prowadzą sc...

Szczecin (Międzyodrze-wyspa pucka) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (5 986 zł/m2)

2
1
70 m2
2026
15883537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675226 15883537 Domek o pow. ok 35 m2 na działce rekreacyjnej ROD o pow. ok 390 m2, położonej na ROD Kolejarz na Gumieńcach (za osiedlem Za Sterem).Działka zabudowana nowym domem z antresolą o powierzchni ok. 35 m2.Na parterze znajduje się: salon z aneksem kuchenn...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

169 000 PLN (4 829 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15882969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673417 15882969 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,77m...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

960 000 PLN (10 266 zł/m2)

4
1
93.51 m2
2026
15882814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673416 15882814 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

860 000 PLN (10 606 zł/m2)

4
1
81.09 m2
2026
15882914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673305 15882914 Wyjątkowy dom w sercu starego Pogodna z ogrodem, tarasami oraz dodatkowym budynkiem przynoszącym stały dochód Na sprzedaż stylowy, secesyjny dom z lat 20. XX wieku o powierzchni użytkowej ok. 160 m², położony przy klimatycznej, brukowanej uli...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 250 000 PLN (12 500 zł/m2)

8
-
260 m2
1920
14736522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 17687 14736522 Na sprzedaż bliźniak - dwulokalowy, który znajduje się w miejscowości Pilchowo na kameralnym osiedlu w otulinie lasu. Domy wykonane z najwyższą starannością oraz dbałością o każdy detal.Nieruchomość można kupić w dwóch wariantach: STAN DEWELOPERSKI Z...

Szczecin (Głębokie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 162 500 PLN (7 500 zł/m2)

5
2
155 m2
2022
15723678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24636029 15723678 Na sprzedaż dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Szczecina - Warszewa.Idealna lokalizacja - miejsce cenione za swoją wyjątkowe położenie - gratka inwestycyjna.Bliskość natury (Puszcza Wkrzańska), tereny spacerowe i rekreacyjne,...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 000 PLN (16 522 zł/m2)

5
1
115 m2
1930