• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 165

15883607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675326 15883607 Na sprzedaż dom wolnostojący w topowej lokalizacji na Osowie, blisko Szczecińskiej Gubałówki.Lokalizacja gwarantuje dla przyszłych mieszkańców idealne warunki do aktywnego wypoczynku, oraz uprawiania sportu i rekreacji.Szlaki turystyczne i ścieżki ro...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 265 000 PLN (10 705 zł/m2)

5
1
305 m2
1999
15883548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675239 15883548 Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym ogrodem, położony w malowniczej dzielnicy Osów w Szczecinie.Lokalizacja: Szczecin, OsówPowierzchnia domu: 240 m²Powierzchnia ogrodu: 650 m²Kondygnacje: Parter do aranżacji i remontu, piętro mieszkalneŁazienki: dw...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (5 829 zł/m2)

3
2
240 m2
1988
15793035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26029794 15793035 AKTUALIZACJA CENY!!!Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 220 m², z garażem w bryle budynku oraz wiatą, zlokalizowany w urokliwym zaciszu Warszewa.Nieruchomość usytuowana na działce o łącznej powierzchni 1000 m². Świetna lokalizacja, cicha i s...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 299 000 PLN (10 450 zł/m2)

6
2
220 m2
2000
15883268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674818 15883268 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 430 m² położonego w Szczecinie dzielnica Krzekowo-Bezrzecze – idealny zarówno dla dużej rodziny jak i pod inwestycję, czy działalność usługową.Nieruchomość...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 299 000 PLN (5 347 zł/m2)

12
3
430 m2
1970
15883027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673277 15883027 Dom wolnostojący w centrum Pogodna. Prestiżowa lokalizacja w samym sercu Pogodna, przy cichej drodze dojazdowej, ok. 50 m od ul. Mickiewicza i Ryneczku Pogodno. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej oraz wszystkich codziennych udogodnień dzielni...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 000 PLN (4 737 zł/m2)

6
2
337.8 m2
1970
15882954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673387 15882954 Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 139 m², położony na działce 179 m², w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Szczecina – Gumieńce. Nieruchomość z rynku pierwotnego, wybudowana w 2023 roku, sprzedawana jako samodzieln...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (10 065 zł/m2)

4
1
139 m2
2023
15889678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27858456 15889678 Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 165,19 m2 (w tym dwa pomieszczenia przynależne: garaż - 15,47 m2 oraz poddasze - 32,05 m2). Na powierzchnię 165,19m2 składa się: Parter: salon z otwartą kuchnią, przedpokój i łazien...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 988 000 PLN (12 035 zł/m2)

5
2
165.19 m2
2013
14822434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26460 14822434 Dwa niezależne mieszkania i hala z potencjałem w cenie poniżej kosztów budowy. Działka gratis! Na gruncie 1127m2 budynek o pow. całkowitej 700m2,użytkowej 551m2. Na parterze budynku o powierzchni 274m2 znajduje się halasala o pow.161 m2, wysokości 3,...

Szczecin (Prawobrzeże) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 120 000 PLN (1 600 zł/m2)

7
3
700 m2
1995
15626566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22745651 15626566 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o pow. użytkowej 168 m2, położony przy jednej z cichych i ślepych uliczek w północnej dzielnicy Szczecina na os. Żelechowa.DZIAŁKA:Powierzchnia działki - 207 m2, teren ogrodzony, z możliw...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 499 000 PLN (8 178 zł/m2)

4
1
183.3 m2
2001
15889059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 27842216 15889059 Na sprzedaż prawo do użytkowania całorocznego domku na terenie Przystani, Szczecin Pomorzany. Domek murowany położony w sąsiedztwie Odry na monitorowanym i ogrodzonym terenie z bramą wjazdową na pilota.Istnieje możliwość cumowania łodzi przy p...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

295 000 PLN (5 900 zł/m2)

3
1
50 m2
2022
15748027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25104864 15748027 Na sprzedaż duży wolno stojący dom jednorodzinny wybudowany w 1993 roku. Dom również może być idealny jako zakup inwestycyjny z uwagi na możliwość zakwaterowania pracowników (do 30 osób). Duża kuchnia z jadalnią oraz 3 łazienki !!! Dom położony na d...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 250 000 PLN (3 823 zł/m2)

6
-
327 m2
1993
15000135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 6564393 15000135 Oferujemy Państwu duży, wielopokoleniowy dom na Gumieńcach. DODATKOWO ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI ze względu na dobudowaną część (ok.70m2) funkcjonującą kiedyś jako pub.Parter domu to : wiatrołap, salon , oddzielna kuchnia, wc, oraz g...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 590 000 PLN (5 064 zł/m2)

9
2
314 m2
1989