• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Tarnowskie Góry Sowice

Znalezionych ofert: 1

15852603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27036978 15852603 Ekskluzywny dom w Tarnowskich Górach - blisko centrum i lasu. Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o wysokim standardzie, zlokalizowany w Tarnowskich Górach - zaledwie ok. 1,5 km od centrum miasta oraz 500 m od terenów leśnych. Nieruc...

Tarnowskie Góry (Sowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

2 200 000 PLN (9 483 zł/m2)

6
-
232 m2
2026