• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa Wawer

Znalezionych ofert: 104

15891408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27896681 15891408 Dom z duszą w sercu Wawra 330 m² przestrzeni rodzinny klimat ogród garaż Są domy, które mają jedynie metraż. I są miejsca, które mają historię, atmosferę i energię, którą czuć od pier...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (7 067 zł/m2)

7
4
283 m2
1994
15884062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikalny dom w Starym Aninie - 10 pokoi 27694079 15884062 Oferuję do sprzedaży wyjątkowy dom w Aninie  683 m² powierzchni użytkowej -  oferta  dla wielopokolenionej rodziny oraz dla pomysłowego Inwestora !Mam przyjemność zaprezentować unikatową nieruchomość, położoną w prestiżowej, zielonej części warszawsk...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (5 857 zł/m2)

10
4
683 m2
1997
15765256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25467881 15765256 Elegancka rezydencja w otoczeniu lasu Wawer, Radość, WarszawaWyjątkowa nieruchomość dla osób, które cenią przestrzeń, spokój i wysoką jakość wykonania. Dom położony jest w zielonej części Wawra, w otoczeniu lasu i okazałych willi, na dużej, ładnie z...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 000 PLN (10 817 zł/m2)

6
4
453 m2
2012
15863088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27238342 15863088 W Wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy środkowy dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest zlokalizowana w kameralnym budynku, o ciekawej architekturze z...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 249 000 PLN (10 408 zł/m2)

5
-
120 m2
2025
15863142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27239381 15863142 W Wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest zlokalizowana w kameralnym budynku, o ciekawej architekturze z ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 649 000 PLN (13 742 zł/m2)

5
-
120 m2
2025
15684300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23905403 15684300 Dom o powierzchni 138 m² w zielonej części Warszawy (Wawer).Dom posiada swój prywatny ogród z tarasem - 80 m.kw.Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni.Trzy kondygnacje, w pełni użytkowe poddasze, przestronna strefa dzienna oraz sypialnia z gardero...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (8 841 zł/m2)

7
2
138 m2
2025
15746069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25069823 15746069 Dom o powierzchni 138 m² w zielonej części Warszawy (Wawer).Dom posiada swój prywatny ogródek - 25 m.kw.Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni.Trzy kondygnacje, w pełni użytkowe poddasze, przestronna strefa dzienna oraz sypialnia z garderobą dają ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (8 333 zł/m2)

5
-
138 m2
2026
15688643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23992879 15688643 Dom o powierzchni 138 m² w zielonej części Warszawy (Wawer).Dom posiada swój prywatny ogród z tarasem - 50 m.kw.Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni.Trzy kondygnacje, w pełni użytkowe poddasze, przestronna strefa dzienna oraz sypialnia z gardero...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (8 333 zł/m2)

4
2
138 m2
2025
15814790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26618849 15814790 Dom o powierzchni 138 m² w zielonej części Warszawy (Wawer).Dom posiada swój prywatny ogród z tarasem - 40 m.kw.Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni.Trzy kondygnacje, w pełni użytkowe poddasze, przestronna strefa dzienna oraz sypialnia z gardero...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (8 282 zł/m2)

5
2
138.85 m2
2026
15846116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26875906 15846116 W Wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest zlokalizowana w kameralnym budynku, o ciekawej architekturze z ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 449 000 PLN (12 075 zł/m2)

5
-
120 m2
2025
14491104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 130743 14491104 Budynek z 1908 roku, oryginalnie należący do kolei; ,, Stacja Wawer wąskotorówka. Główna ulica w dzielnicy Wawer Blisko stacji kolejowej Warszawa - WawerHotelPensjonatSiedziba Firmy: o powierzchni użytkowej 649 m², 12 pokoi, kilka łazienek i innych ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (5 714 zł/m2)

12
4
700 m2
1908
15793070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kameralny dom Warszawa Falenica 26030540 15793070 Nowy, przepiękny dom w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 170 m2, który znajduje się w zabudowie bliźniaczej w cichej i otoczonej zielenią okolicy na Wawrze, w dzielnicy Falenica.PARTER: salon z jadalnią i otwartą kuchnią, z salonu jest wyjśc...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (7 000 zł/m2)

6
2
170 m2
2022