• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa Wawer

Znalezionych ofert: 104

15796599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26122534 15796599 Na sprzedaż wolnostojący dom o pow. około 250 mkw przy ul. Sadulskiej w Wawrze. posadowiony na działce o powierzchni 1035 mkw. W granicy działki stoją budynki gospodarcze i garaż. ROZKŁAD DOMUParter:korytarz salon sypialniasypialniakuchnia łazienka...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (8 800 zł/m2)

7
4
250 m2
1980
15805675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26314096 15805675 Dom z dużym potencjałem DOM WOLNOSTOJĄCY Z LOKALEM USŁUGOWYMDom wolnostojący o pow. 285m2 w tym ok.210m2 powierzchni mieszkalnej + 150m2 warsztat z pomieszczeniem biurowo - socjalno - sanitarnym położony na zadbanej działce o pow. 1061m2. Dom trzykon...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 015 000 PLN (7 070 zł/m2)

5
-
285 m2
1995
15864768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27272516 15864768 RADOŚĆ WARSZAWA WYJĄTKOWA REZYDENCJA Z FUNKCJĄ MIESZKALNO-BIZNESOWĄNa sprzedaż unikalna nieruchomość gruntowa zabudowana wolnostojącym domem o charakterze rezydencji, położona w zielonej i klimatycznej części Warszawy Radości. To idealna propozycja d...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 988 000 PLN (6 640 zł/m2)

9
3
450 m2
1985
15736275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24869407 15736275 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość w stanie deweloperskim (do wykończenia wnętrz i własnej aranżacji i potrzeb) na Wawrze:- segment zewnętrzny, o powierzchni całkowitej ok. 139 m2 - w tym lokal mieszkalny 98,46 m2 plus poddasze 40,65 m2, z udzia...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
-
139 m2
2025
13985099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 34336 13985099 DOM WOLNOSTOJĄCY pow. całkowita ok. 390m2 działka ok 950 m2 !Budynek wolno stojący z zapleczem gospodarczym o pow. całkowitej 390m2 położony na kształtnej działce w cichej i spokojnej okolicy Marysina Wawerskiego . Idealnie na połączenie zamieszkani...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 299 999 PLN (7 188 zł/m2)

5
-
320 m2
2010
15714698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24466247 15714698 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość:- segment środkowy, o powierzchni ok.140 do 145 m2 - lokal mieszkalny z udziałem w gruncie o pow. działki ok. 83 m2.- Stan deweloperski (do wykończenia i własnej aranżacji i potrzeb);Budynek nowy, o charakterze...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 289 000 PLN (8 890 zł/m2)

5
-
145 m2
2025
15886534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761181 15886534 Dom wolnostojący, do remontu , ale zadbany i dobrze utrzymany Z dużym potencjałem co ilustracją proponowane pomysły AI ( zdjęcia od nr 9 do nr 20 , a zdjęcie nr 20 pokazuje zmianę bryły budynku przy remoncie ) Dom o powierzchni ok. 200m2 położony na ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 749 000 PLN (8 745 zł/m2)

6
3
200 m2
1980
15174304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11690079 15174304 Do sprzedaży lub wynajęcia wygodny dom 500m2 w dobrej lokalizacji Międzylesia.Dom odmalowany , po małym remoncie. Przygotowany na sprzedaż lub pod wynajem.Dom przestronny, do adaptacji strych, w piwnicy przygotowane ,,piekiełko'',bilard, ba...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (8 000 zł/m2)

10
-
500 m2
1996
15877772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27578753 15877772 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 200 m², położony w malowniczej okolicy z pięknym widokiem na ogród. Cena nieruchomości to 1 999 000 PLN, co daje 9 995 PLN za metr kwadratowy. Budynek został wzniesiony w 2016 roku, z ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (9 995 zł/m2)

7
1
200 m2
2016
15885463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27731038 15885463 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerKup bezpośrednio od dewelopera — bez prowizji, bez pośredników!Budowa zakończona IV kwartał 2025 z uzyskanym pozwoleniem na użytkowanie od lutego 2026Nowoczesne kameralne osiedle w zielonej dzielnicy Wawer...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 649 900 PLN (12 692 zł/m2)

5
-
130 m2
2025
15811941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26445948 15811941 Szukasz nowoczesnej bryły w otoczeniu, z bliskim dostępem do centrum miasta? Ta inwestycja jest dla Ciebie!0% prowizji od kupującegoZapraszam do zapoznania się z ofertą kameralnego osiedla bliźniaków, zlokalizowanego w bliskim Wawrze, na granicy z Go...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 498 815 PLN (15 613 zł/m2)

4
2
96 m2
2026
15810642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26415032 15810642 Szukasz nowoczesnej bryły w otoczeniu, z bliskim dostępem do centrum miasta? Ta inwestycja jest dla Ciebie!Zapraszam do zapoznania się z ofertą kameralnego osiedla bliźniaków, zlokalizowanego w bliskim Wawrze, na granicy z Gocławiem.Inwestycja jest w...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 888 800 PLN (15 700 zł/m2)

5
2
184 m2
2026